Doğal güzellikleri, tarihi dokusuyla, modern şehir hayatı, gece mekanlarıyla yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeri olan İzmir her yıl binlerce insanı ağırlamaktadır. İzmir’e gelen misafirlerin ihtiyaçları farklılık gösterebilir. Herhangi bir sebeple yolu İzmir’e düşenlerin ihtiyacı olan hizmet sektörlerinden biri de ulaşım sektörüdür. İzmir Çeşme Transfer firması olarak ulaşım sektöründe hizmet veren en Öncü firmalardan biriyiz.

Müşterilerimize farklı transfer hizmetleri sunarak onları istedikleri noktadan karşılayarak alıp konforlu araçlarımız ve usta şoförlerimiz ile birlikte gidecekleri yere güvenle götürmeyi hedefliyoruz. Firmamızdan rezervasyon yaparak seyahat talep eden müşterilerimiz için stressiz bir seyahat amaçlamaktayız.

İzmir Çeşme Transfer Hizmeti

Konforlu lüks bir ulaşım için en kaliteli son model araçlarla şoförlerle birlikte müşterilerin özel uğrak alınıp istedikleri yere ulaştırılmasını sağlamaktayız. İzmir Çeşme transfer bölgesinde yapılacak tatiller, yapılacak iş gezileri için ulaşım hizmeti vererek müşterilerimizin stressiz bir bulaşın yaşatmayı hedefliyoruz. 

Müşterinin verdiği bilgilere göre ve talep ettiği araca göre kişi sayısı belirlenip araç tahsis edilir. Müşteri belirttiği alana varmadan önce aracı onu hazır bir şekilde beklemekte olacaktır.  Her zaman yeterli sayıda teknik personel ve yedek şoför hizmetleri ile müşterilerin daima yanındayız.

İzmir Çeşme Transfer Ücreti

İzmir Çeşme transfer ücreti seçen aracın türüne ve kişi sayısına göre ayrıca saatle mesafe bilgilerine göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Fiyatlandırma müşterinin bütçesini sarsmayacak şekilde uygun maliyetlerle alınmaktadır. Ayrıca müşterinin bütçesine zarar vermeden uygun ödeme koşullarıyla hizmet bedelinin alınması sağlanır.

İzmir Çeşme Transfer hizmeti rezervasyon ile oluşturulup kararlaştırıldıktan sonra hizmet vaktinde ekstra ücret talep edilmez. Herhangi bir sebepten dolayı hizmet alımı sonrası gerekli olan ödemelerden hariç ücret ödenmez. Müşterilerin ulaşımını sağlamak amacıyla yedek dershane hizmetimiz de vardır. Ulaşımların kaliteli ve güvenli olması için her türlü önlem ve tedbiri almaktayız

İzmir Çeşme Transfer Hizmet Araçları  

Hizmet araçlarımız ve araç filomuz son modern markalardan olup gerekli rutin kontrollerden geçerek müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. En yeni teknolojiye sahip araçlarla birlikte kaliteli bir yolculuk yapmak mümkündür. Araç içinde müşterinin ihtiyacı olabilecek her türlü imkan sağlandığı için konforlu bir yolculuk sunmaktayız. Kalabalık çocuklu aileler için önceden bindiği bildirilmesi durumu da çocuklar için oto koltuğu ayarlanabilir.

Yer mekan ve adres bilmeyen müşterilerimiz için müşterilerimize bir iletilen konumdan alıp istekleri doğrultusunda uygun seçeneklerle yardımcı olarak yerlerine ulaştırmaktayız. Güvenlik konusu araçlar için önemlidir. İzmir Çeşme Transfer müşterinin güvenli bir araç içinde seyahat ettiğini bilmesi kaliteli bir yolculuk için gereklidir. Kaliteli ekipmanlarla olası risklere karşı emniyetli bir yolculuk sunmak bizim görevimizdir. Plan ve program çerçevesinde emniyetli yollardan giderek müşterinin vakit kaybını en azı indirme hedeflemekteyiz.

Rezervasyon Yapımı

Firmamızın iletişim bilgilerinden bizimle irtibata geçerek güvenle rezervasyon yaptırabilirsiniz. Konusunda uzman ekibimizle gerekli olan bilgilerin verilip bu bilgiler ışığında rezervasyon kaydı yapılıp transfer hizmeti alınabilir. Transfer hizmetinde nelere öncelik verileceğini bilen firmamız güvenlik konusunda müşterilerine güven vermektedir. İzmir Çeşme Transfer hizmeti veren firmamız siz değerli Yolcularımızı her türlü hava koşullarında yola çıkmaya hazır araçlarla beklemekteyiz. Belirtilen gün ve saatte müşteriler istedikleri yerlerden alınıp belirledikleri konumlara bırakılırlar.

Hizmeti alınmadan önce adres ve saat bilgisi teyit edilip gerekli personelin buluşma noktasına varması sağlanır. Müşterilere sunduğumuz hizmetler kayıt altına alınmaktadır. Seyahat danışmanlarımızdan her türlü talep öneri ve sorularınıza yanıt bulabilir ve rezervasyon oluşturabilirsiniz. Sizleri ve mutluluğunuzu kaliteli ve konforlu seyahat ile istediğiniz mekanlara taşımaktayız. Daima güler yüzlü personel ve iletişimi kuvvetli seyahat danışmanlarımızla siz müşterilerimizi bekliyor olacağız.

 

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish