Muğla iline bağlı olan Dalaman deniz kum ve güneşi el değmemiş doğal güzellikleri ile yerli ve yabancı bir çok turistin uğrak tatil yerleri arasında yer almaktadır. İzmir Dalaman transfer hizmeti sunan firmamız tatil planı yapan ve tatilin yol yorgunluğu ve trafik stresi ile başlamasını istemeyen herkesin gönül rahatlığı ile tercih edebilecekleri bir hizmettir.

Dalaman deniz turizminin yanında sahip olduğu antik kentler ile kültür turizminin yapılabildiği yerler arasındadır. Doğa yürüyüşü sahip olduğu güzel koyları, temiz havası ve lezzetli yemekleri ile herkesi kendisine çekmektedir. İzmir Dalaman arası 375 km karayolu ile yaklaşık beş saate gidilmektedir. İyi bir tatilin ilk şartı iyi bir yolculuk ile başlamaktadır. Bundan dolayı yolculuğunuzu sizleri memnun edecek şekilde sunmaktayız.

Ekonomik Transfer Hizmeti

Firma olarak sunduğumuz transfer hizmetini ister bireysel isterse de grup olarak alabilir ve seyahatinizi daha uygun fiyata getirmeniz mümkün hale getirebilirsiniz. İzmir Dalaman transfer grup halinde seyahat etmek isteyen kişilere sunduğu Van tipi araçlarla seyahatlerini konforlu ve zevkli hale getirmektedir. Araç filomuzda bulunan Van ve minivan araçlarla sizlere hizmet vermekte ve taleplerinizi tam olarak yerine getirmektedir. Sunulan bütün hizmetlerde tamamen sizlerin konfor ve memnuniyetiniz amaçlanarak sunulmaktadır.

Profesyonel Hizmet

Bünyemizde hizmet veren bütün personel hizmet içi eğitimlerle tam profesyonel prezantabl özelliklere sahip hale gelmektedir. İzmir Dalaman transfer müşterilerin dilinden iyi anlayan, müşteri beklentilerini karşılayabilecek, yollara hakim personel kadrosu ile varmak istediğiniz yere gönül rahatlığı ile ulaşmanız sağlanmaktadır.

Hava ve yol koşullarını önceden hesaplayan uzman personelimiz zamanında beklemeden transfer işlemini talep ettiğiniz saate yerine getirmekteyiz.  Ayrıca var olan bavul ve kişisel eşyalarınız kameralı araçlarımızla güvenli bir şekilde taşınmakta ve eşyalarınızın kaybolmasının önüne geçmekteyiz.

Ön Rezervasyon İle Uygun Fiyat Seçenekleri

Daha öncesinden planlamış olduğunuz tatil veya iş gezinizi bize bildirmeniz durumunda sizler için uygun olan araç ve personelimiz sizlere İzmir Dalaman transfer işlemini yerine getirmektedir. Ön rezervasyon yapmanız durumunda %10 indirim imkanı elde edebilirsiniz. Daha kaliteli hizmeti daha uygun fiyata sunan firmamız zengin araç filosu ile sizlere alternatif sunmaktadır.

Maksimum seviyede sunulan hizmeti ekonomik olarak sizlere sunaktayız. Zaman ve paradan tasarruf etmek isteyen kişilerin ilk tercih edebilecekleri firmamız sizler için üst düzey hizmet vermektedir.

Güvenli Hizmet

İzmir Dalaman transfer hizmeti konforlu ve güvenlikli araçlarımızın yanında özel eğitimli personelimiz, kasko, koltuk sigortası ve araç takip sistemi sayesinde seyahatinizi gönül rahatlığı içerinde yerine getirebilirsiniz. Ayrıca araç kamerası ile donatılan araçlarımız sizlerin rahat ve konforunu amaçlamaktadır. Araç bakımları rutin aralıklarla yapılarak yolda oluşabilecek olumsuzluklar minimim seviyeye indirilmektedir.  Sakin iyi planlanış transfer hizmeti sayesinde herhangi bir stres ve korku yaşamadan gönül rahatlığı ile bu hizmeti alabilirsiniz. Seyahatin güvenliği bizim en önemli düsturlarımızdan bir tanesidir. Sizleri tedirgin eden veya rahatsız eden bütün olumsuzluklara karşı bütün alternatifler düşünülerek sunulan transfer hizmeti ile bütün kaygılarınızı ortadan kaldırıyoruz.

Zamandan Tasarruf İçin Transfer Hizmeti

Günümüzde insanların en büyük sorun yaşadıkları konuların başında zamanın iyi değerlendirilememesi gelmektedir. İzmir Dalaman transfer hizmetini alacak olan müşterilerimiz zaman kaybına uğramadan istedikleri zamanda seyahatlerine başlayabilmekte ve sonlandırabilmektedir.

Sizler için yol durumu, kar, yağmur ve trafik yoğunluğu hesaplanarak varış zamanı sizlere sunulmakta ve herhangi bir sürpriz ile karşılaşmanızın önüne geçmekteyiz. Seyahat etmek istediğiniz noktadan sizleri güler yüzlü personelimiz tarafından arzu ettiğiniz saate alarak ulaşmak istediğiniz noktaya güvenle ulaştırmaktadır.

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish