İzmir Eskişehir transfer hizmeti alarak aralarındaki 497,9 km.lik mesafeyi rahat ve konforlu bir şekilde seyahat etme hakkına sahipsiniz. Bu sayede hem İzmir’ in doğasını seyrederek, hem de Türkiye’nin en kalabalık 25. şehri olan Eskişehir’ in havasını içinize çekerek keyifli ve bir o kadar da bilgi dolu bir yolculuk yapmış olursunuz. Gezilmesi gereken bu iki önemli şehri hem kısa ve yorgunluğa yer vermeden, hem de konforlu ve rahat bir şekilde seyahat ederek İzmir Eskişehir transfer hizmetinden güvenle faydalanabilirsiniz.

Transfer Sırasındaki Tutumumuz

Daha önceden tecrübe etmiş olduğunuz transfer hizmetleri olabilir. Belki de memnun kalmamış ve bazı sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz. Fakat bizimle yapacağınız İzmir Eskişehir transfer hizmeti yolculuğunda, bizim size karşı gösterdiğimiz tutum ve sergilediğimiz tavır, geçmişte olan tüm tecrübelerinizi unutturacaktır. Transfer hizmetimiz sırasındaki tutumumuz;

 • Saygı çerçevesi içerisinde olan bir iletişim
 • Kibar ve herkesin memnun olacağı bir üslup
 • Sizin isteklerinize uyan elemanlarımız
 • Kararları size bıraktığımız bir yolculuk
 • Sinir ve strese, hatta gerginliğe dahi yer vermeyecek şekilde muamele
 • Karşılıklı olarak yaptığımız anlaşmalara uyan görevlilerimiz gibi olumlu etkenlerin dışında bir şey değildir.

Bu sebeple memnun kalacağınız bir hizmeti sunmakta iddialıyız.

Transfer Hizmetini İlk Defa Alacakların Dikkat Etmesi Gerekenler

Eğer ilk defa İzmir Eskişehir transfer hizmeti ile transfer işlemleri gerçekleştirecekseniz, bilmeniz gereken bazı hususları hatırlatma fayda vardır. Amacımız sizin için en kaliteli hizmeti vermek ve rahatınızı bozacak en küçük detaydan dahi kaçınmak olduğu için, basit görülen hususlara dahi özen göstermekteyiz.

Örneğin; çıkış saatini net bir şekilde belirleyerek iki tarafında işinde sorun çıkmaması, araca binecek ve transfer yapacak kişilerin sayısını öğrenip ona uygun şekilde büyük veya küçük araç belirlemek gibi detaylar sizlerin huzursuz olmaması ve aramızda en küçük anlaşmazlığın dahi çıkmaması için mühimdir. Bu sebeple herhangi bir firma bunları sormasa dahi, müşterinin bu hususları mutlaka hatırlatması gerekir.

Transfer Hizmeti Hangi Firmalardan Alınmalıdır

Transfer hizmeti almak aslında basit bir olay değildir. Zira bazen uzun süreli bir yolculuğu geçireceğiniz kişilerle her konuda anlaşmanız, huzurunuz ve rahatlığınız açısından önemlidir. Bu sebeple hizmet alacağınız firmanın;

 • Sorunları büyüten ve problem çıkaran
 • Bekletildiği vakitte saygısını yitiren
 • Mola verilmesi gibi isteklere uyum sağlamayan
 • Daha önceden güzel yorumlar almamış ve kimse tarafından duyulmamış olan
 • Tecrübe edilerek bilinmeyen firmalardan olmaması gerekir.

Biz firmamız olarak bu konularda titizlik gösteriyor, müşterilerimizin gezi yolcuğunda en kaliteli hizmeti görmesi için elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret ediyoruz.

Transfer Hizmetinde Arabanın Önemi

İzmir Eskişehir transfer hizmeti gibi her türlü bölgeye düzenleyeceğimiz işlemlerde, küçük detaylara bile özen gösteriyoruz. Hal böyle iken, yolculuğun gerçekleşeceği araç bizim için her şeyden önemlidir. Zira herhangi bir seyahatin kalitesi, öncelikle aracın kalitesine bağlıdır. Eğer kafa dengi ve güvenilir kişilerle transfer hizmeti gerçekleştiriyorsanız ve yanı sıra aracın konforu ve kalitesi de varsa, en uygun transfer hizmetini alıyorsunuz demektir. Bizler her detay gibi aracımızın konforu ve rahatlığına da önem veriyoruz. Çünkü kısa olmayan yolculuklarda aracın gidişatı, koltukların rahatlığı, geniş ve rahat hareket edebileceğiniz boyutlarda koltuk aralıkları, içtiğiniz çay veya kahveyi koyabileceğiniz bölümler gibi detaylar yolculuğunuzun kalitesini belirleyecektir. Bütün bunları ve daha fazlasını önceden düşünerek, müşterilerimizin en iyi ve kaliteli bir şekilde hizmet alabilmesinin yollarını sonuna kadar açıyoruz.

 

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish