Muğla’ya bağlı 13 ilçe arasında en büyüğü olan Fethiye, doğal ve tarihi zenginlikleri ile her yıl binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. Turistik gezilerin dışında birçok insan iş veya farklı amaçlarla Fethiye’yi ziyaret etmektedir. Dünyanın en güzel koy ve plajlarına sahip olan Fethiye insanları kendine hayran bırakmaktadır.

Özellikle tatil planı yapan kişiler için ilk sıralarda yer alan Fethiye tatil severlerin farklı etkinlikler gerçekleştirebilecekleri olanaklara sahiptir. Yüzölçümü bakımından Muğla’nın en büyük ilçesi olan Fethiye yeşilin ve mavinin göz kamaştıran bütünlüğü sayesinde ziyaretçilerinden huzur bulmasını sağlamaktadır. Fethiye veya İzmir’i ziyaret etmek isteyen insanların en çok zorlandıkları noktalar arasında ulaşım gelmektedir. İzmir Fethiye transfer hizmeti sunan firmamız ulaşım sorununuzu hiçbir zahmet çekmeden sizler için yerine getirmektedir.

Güler yüzlü Ve Kaliteli Hizmet

Yapılan araştırmalara göre trafik insanların en çok stres yaşadıkları yerlerin başında gelmektedir. Özellikle insanlar varmak istedikleri noktaların gidiş yollarına ve güzergahlarına tam olarak hakim olmadıkları durumlarda içinden çıkılamaz bir hal almaktadır.  Çoğu insan için bulaşığın sorunu tatilin başlangıcını stresli bir hale getirmektedir.

İzmir Fethiye transfer hizmeti sunan firmamız eğitimli, tecrübeli ve güler yüzlü kadrosu ile gitmek istediğiniz yere ve gitmek istediğiniz saatte sizlere hizmet sunmaktadır. Konforlu ve rahat bir yolculuk yapabilmeniz için tüm olanaklarımızı hizmetinize sunmaktayız. Sizleri evinizden alarak varmak istediğiniz otel veya ulaşmak istediğiniz herhangi bir noktaya istediğiniz saatte sizleri ulaştırmaktayız.

Transfer Hizmet Ücretleri

İzmir Fethiye transfer hizmetini satın almak isterim müşterilerimize uygun fiyat seçenekleri ile bu hizmeti kaliteli bir şekilde sunmaktayız. Geniş bir yelpazeye sahip olan araç filomuzdan lükslük seviyesine göre tercih edeceğiniz araçlarda fiyat değişikliği göstermektedir. Seyahat edeceğiniz mesafenin uzunluğu tercih ettiğiniz araç gibi faktörlere bağlı olarak İzmir Fethiye transfer ücretlerimiz değişiklik göstermektedir. Erken rezervasyon durumunda yüzde on ücret indirimi kampanyamızdan faydalanmak isteyen müşterilerimizin erken rezervasyon yapmaları gerekir.

Şeffaf Hizmet Politikamız

İzmir Fethiye transfer hizmetini satın alacak olan siz değerli müşterilerimizin herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmaması için transferin sağlanacağı araç modeli seyahat edilecek yol güzergahı şoför ve ücret bilgileri ve buna benzer konularda da sizleri bilgilendirmekteyiz. Bu şekilde daha önce karşılaşmış olduğunuz ve karşılaşma ihtimaliniz bulunan olumsuz bir durumla stresli bir seyahat yapmamış olursunuz.

Konforlu ve son model araçlarımız sayesinde yolculuğun tadını çıkarmanız mümkün hale gelecektir. Fethiye’de yapmış olduğunuz huzurlu ve konforlu bir tatilin ardından trafikte veya ulaşım noktasında stres yaşamak istemeyen bütün müşterilerimizin İzmir Fethiye transfer hizmetini almaları ile güzel geçen bir tatilin ardından rahat bir yolculuk yapmaları sağlanmış olur.

Yedi Yirmi Dört Güvenli Hizmet İmkânı

İzmir Fethiye transfer sayesinde hepinizden gitmek istediğiniz otelinize veya varmak istediğiniz noktaya geç kalma derdi ve sıkıntısını yaşamadan istediğiniz saatte transfer hizmetini talep ederek bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Veya misafir olarak sizlere gelecek olan kişilerin hangi saatte geleceğini bizlere bildirerek bu transfer hizmetini sunmaktayız. Transfer zamanı tamamen sizler belirlemektesiniz. Sizlere gelecek olan misafirleri kendi misafirimiz gibi karşılamakta ne sıcak bir ortamda transferini sağlamaktayız. Sakin ve huzurlu bir yolculuk yapabilmenizin ilk şartı olarak sakin ve eğitimli şoförler donanımlı ve konforlu araçların varlığı gerekmektedir. Firmamız sizlere tam da bu hizmeti sunmaktadır.

Güvenli bir şekilde seyahat edebilmek için araçlarımızda çocuk koltuğu, koltuk sigortası, kasko ve buna benzer güvenlik insanların sunmaktayız. Sizlere hizmet sunan bütün personelimiz düzenli aralıklarla belirli hizmet kurslarından geçirilerek sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için gerekli eğitimleri almaktadırlar.

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish