Muğla Fethiye’ye bağlı bir mahalle olan Göcek, Muğla Fethiye yolu üzerinde dar virajlara sahip yolu üzerinde bulunmaktadır.  Dalamana 18 km mesafede olan Göcek yat limanları, doğa ve deniz turizmi ile öne çıkan bir beldedir. Yayla yürüyüşü gibi etkinliklerin yapıldığı Göcek her yıl binlerce kişinin ziyaret ettiği yerlerin başında gelmektedir. İzmir Göcek transfer hizmeti sunan firmamız sizlere seyahatiniz süresince hizmet sunmaktadır.  Uzun süreler araç kullanmak tecrübe gerektiren ve eğitim sonucunda kazanılan bir durumdur. Firma seçimi yaparken mutlaka tecrübeli ve donanımlı personele sahip firmalar tercih edilmelidir.

Transfer Hizmetinde Güvenliğin Önemi

İnsan sağlığı bütün değerlerin üzerinde öneme sahip bir durumdur. İzmir Göcek transfer hizmeti sunan firmamız güvenliği birinci öncelik tutarak sizlere uzun yıllar boyunca hizmet vermektedir. Birinci sınıf lüks ve donanımlı araçlarımız tecrübeli ve ileri sürüş teknikleri ile donatılmış şoförlerimiz ile güvenlinizi kendi güvenliğimiz gibi algılıyor ve bu doğrultuda sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız. Araçların düzenli aralıklarla bakımının yapılması dahi bütün araçlarımız sunulan her hizmetten sonra kontrolleri yapıldıktan sonra tekrar hizmete sunulmaktadır. Eksikleri bulunan ve bu yönde değerlendirilen hiçbir araçla transfer hizmeti verilmemektedir.

Şeffaf Hizmet Politikası

Günümüzde birçok hizmet satın alırken insanların aklındaki en büyük soru acaba nasıl bir hizmet alacağım, beklentilerimi bulabileceğiyim ve maddi olarak fazla ücret ile karşılaşır mıyım gibi kaygılardır. İzmir Göcek transfer hizmeti sunan bizler misyon ve vizyonu olan uzun yıllar transfer hizmeti veren ender bir firmayız. Transfer öncesi seyahatinizin bütün detaylarını irtibat olarak bizlere beyan ettiğiniz telefon numarasına ve mail adresine bilgilendirme mesajı şeklinde atmaktayız. Ayrıca seyahatinizle ilgili merak ettiğiniz bütün sorularınızı bize sorabilir ve tatminkâr cevaplar alabilirsiniz. Seyahatiniz boyunca sizlere eşlik edecek personel bilgileri de bilgilerinize sunulmaktadır.

Ücretlendirme Kriterleri

İzmir Göcek transfer hizmeti sunan firmamız uzun süreler fiyat politikamızı korumaya çalışmaktadır. Öncelikle seyahat ücretleri kat edilecek mesafe ve tercih edilecek araç özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Transfer hizmeti için ön rezervasyon yapan müşterilerimiz seyahatin ücreti hakkında herhangi bir sürprizle karşılaşmaz. Seyahat süresi ücreti ve diğer bilgiler seyahat öncesi en ince ayrıntısına kadar sizlerin bilgisini sunulur. Firma olarak kaliteli hizmeti uygun fiyatlara siz değerli müşterilimizin hizmetine sunmaktayız. Ücret noktasında daha önce yaşamış olduğunuz olumsuzlukları tamamen unutun ve konforlu yolculuğunuzun tadını çıkarmaya bakın.

Transfer Zamanı Nasıl Belirlenir?

Bizler size hizmet sunarken mesai mefhumu gözetmeden hizmet sunmaktayız. İzmir Göcek transfer zamanını ve yerini belirlemek tamamen sizin iradenize bağlıdır. İstediğiniz herhangi bir noktadan sizleri alan deneyimli, güler yüzlü ve kibar personelimiz sizlere seyahat süresi boyunca eşlik ederek bütün ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Gidiş ve dönüş sürelerinizi firmamıza en geç 24 saat önce bildirmeniz durumunda herhangi bir aksaklığa maruz kalmadan transfer hizmetini alabilirsiniz. Tamamen profesyonel olan personelimiz dakik olduklarından dolayı herhangi bir beklemeye maruz kalmadan transfer hizmetini almak istediğiniz saate sizlere sunaktadır.

Konforlu Seyahat İçin Transfer Hizmeti

İnsanlar yılın yoğun iş stresinden bir nebze de olsa uzaklaşmak için farklı yerlere gitmek ve farklı etkinlikler yapmak isterler. Kalabalık şehirlerin yoğun trafik ve yorgunluğunu bir nebzede atmak isteyen kişiler daha sakin yerleri tercih etmektedirler. İzmir Göcek transfer hizmeti alan müşterilerimiz yoğun trafiğe kalmadan ve park yeri sorunu yaşamadan seyahatlerini gerçekleştirmektedirler.  Sizler için yol durumu ve trafik yoğunluğunu takip ederek seyahatinizin daha konforlu ve rahat geçmesi için bütün detaylar uzman personelimiz tarafından planlanarak transfer işlemi başlatılmaktadır.

 

 

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish