İzmir Havaalanı Alaçatı transfer hizmeti ile uçak yolculuğunuz sonrasında konforlu bir şekilde Alaçatı’ya ulaşırsınız. Özellikle sörf tutkunlarının uğrak mekânı olan Alaçatı’ya tatil ya da iş nedeniyle seyahat ediyor olabilirsiniz. Bu seyahatinizde eğer havayolunu tercih ettiyseniz, sonrasındaki karayolu yolculuğunuz için firmamızın transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz.

İzmir, deniz kıyısına kurulmuş ve ilçeleriyle tatilcilere güzel fırsatlar sunan bir şehrimizdir. Havaalanı bulunması ise şehir için önemli bir avantajdır. Böylece ulaşım oldukça kolay hale gelir. Uzak şehirlerden bile İzmir’e olan seyahatinizin süresi kısalır. Uçak yolculuğunuzun iyi bir şekilde tamamlanmasını sağlayacak olan ise özel transfer hizmetidir.

İzmir Havaalanı’ndan Alaçatı’ya Nasıl Gidilir?

İzmir Havaalanı, İzmir şehir merkezinde bulunur. Buradan Çeşme’ye bağlı olan Alaçatı’ya gidebilmek için karayolu ile devam etmeniz gerekir. Ancak kendi aracınız yanınızda olmadığı için bu karayolu seyahati konusunda endişeleniyor olabilirsiniz. Endişelerinizde haklı olmakla birlikte, oldukça güzel bir çözüm yolu olduğunu da bilmelisiniz.

İzmir Havaalanı Alaçatı transfer hizmetimiz, Alaçatı’da kalacağınız yere kadar sizi en iyi şekilde ulaştırmayı hedefler. Ayrıca bu yolculuğunuzun güvenli geçmesi için alınması gereken tüm önlemler firmamız tarafından alınır. Sizin trafiği kaygı etmenize ise hiç gerek kalmaz. İşinin uzmanı olan şoförlerimiz, sizi gideceğiniz yere kadar en iyi şekilde götürür.

Özel Transferin Ayrıcalıklarından Faydalanın

Havaalanından başlayan yolculuğunuzda transfer hizmetimizden yararlanmayı tercih ettiğinizde, ne kadar yerinde bir seçim yaptığınızı mutlaka görürsünüz. İzmir Havaalanı Alaçatı transfer hizmetimiz, sizlerin yolculuğunu konforlu bir şekilde tamamlaması için vardır. Araç filomuzdaki son model araçlarla oldukça rahat bir yolculuk geçirirsiniz.

Araçlarımız sizin uçuş saatinize göre planlanır ve gerekli hazırlıklar yapılır. Bu nedenle bizimle öncesinde uçuş saatinizi paylaşmanız önemlidir. Araçta hijyen önlemleri kapsamında geniş çaplı bir temizlik yapılır. Sizin için yapılan bu hazırlıkların ardından araç, yolculuğunuza hazırdır.

İzmir Havaalanı Alaçatı Transfer Fiyatları

Firma olarak fiyatlarımız konusunda oldukça şeffaf davranırız. Dilerseniz rezervasyon öncesinde, fiyatlarımız ile ilgili bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Genel olarak özel transfer ücretimizi belirleyen iki ana unsur vardır. Birincisi İzmir Havaalanı Alaçatı transfer hizmetinde aracın gitmesi gereken kilometredir. Uzak veya yakın mesafelerin ücretlendirilmesinde farklılık görülür.

Fiyatlarımızı etkileyen bir diğer unsur ise kullanılan araç markası ve modelidir. Araç filomuzda çeşitli sınıflara ait araçlar bulunur. Tercihiniz doğrultusunda size gönderilen aracın markasına ve modeline göre fiyatlarımızda ufak da olsa değişiklikler görülebilir. Bunun yanında fiyat politikamızın oldukça şeffaf olduğunu söyleyebiliriz. Bu konuda firmamıza kesinlikle güvenebilirsiniz.

Alaçatı’ya Uzanan Konforlu Yolculuk

Eğer tatilinizi Alaçatı’da geçirmeye karar verdiyseniz, çok doğru bir seçim yapmışsınız demektir. Bölgedeki butik otellerde konaklamak, yörenin havasını daha iyi solumanızı sağlar. Denizi ise dillere destan güzelliktedir. Bu eşsiz tatile güzel bir başlangıç için yapmanız gereken özel transfer hizmetimizden yararlanmaktır.

İzmir Havaalanı Alaçatı transfer hizmetimiz ile sizleri Alaçatı’da konaklayacağınız noktaya kadar en güvenli şekilde götürmeyi hedefleriz. Araç filomuzda ise birbirinden farklı araçları bulundururuz. Online rezervasyon yaptırarak bu hizmetimizden siz de faydalanabilirsiniz.

İzmir Havaalanı’ndan Alaçatı’ya Giden En Güzel Yol

Araçlarımız yolculuğunuz öncesinde temizlenir. Hijyen kurallarına özellikle dikkat gösterilir. Dilerseniz oto çocuk koltuğu talebinde de bulunabilirsiniz. Yolculuğunuzu beraber geçireceğiniz kişi sayısı da bizim için oldukça önemlidir. Rezervasyonunuz sırasında bu konuya da değinebilirsiniz.

Firma olarak özel transfer konusunda bilgi ve tecrübe sahibiyiz. Sizlerin güvenliğini ve konforunu görev edinmiş durumdayız. İzmir Havaalanı’ndan başlayıp Alaçatı’da sonlanacak olan yolculuğunuz için transfer hizmetimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish