İzmir Havalimanı Alaçatı transfer hizmeti, uçak yolculuğu sonrasında insanların işini oldukça kolaylaştıracak bir hizmettir. Çoğu kişi şehirlerarası yolculukta havayolu ulaşımını hızlı ve konforlu olması nedeniyle tercih eder. Ancak sonrasında özel araçları yanlarında olmadığı için sıkıntı yaşayacaklarını düşünebilirler. Özel transfer hizmetimiz ile sizlere özel aracınızın rahatlığını ve konforunu sunarız.

İzmir Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra doğrudan transfer aracımıza geçersiniz ve Alaçatı’ya doğru olan kara yolculuğunuz başlamış olur. Bu yolculuğun güvenli geçmesi için gereken tüm tedbirler alınmıştır. Araçlarımız trafik tecrübesi olan ve araçlar konusunda bilgili şoförler tarafından sürülür. Alaçatı’da kalacağınız yere kadar en hızlı ve en güvenli şekilde ulaşımınızı gerçekleştirmiş olursunuz.

İzmir Havalimanı Alaçatı transferin Yararları

Bu hizmet size ayrıcalıklı ve özel hissettirir. Uçağınızın iniş saatinize göre aracınız havalimanında olur. Uçak rötar yapsa dahi, firmamız tarafından uçuş bilgileriniz alınacağı için herhangi bir aksaklık yaşanmaz. Doğrudan sizin için özel olarak temizlenmiş ve hazırlanmış olan aracımıza binersiniz. Sonrasında ise Alaçatı’ya doğru yola çıkarsınız.

İzmir Havalimanı Alaçatı transfer hizmetinden isteyen herkes faydalanabilir. Bu ayrıcalıklı hizmet Alaçatı’ya gidebileceğiniz hem en kısa hem de en konforlu yoldur. Eğer tatilinizi geçirmek için Alaçatı’yı tercih ettiyseniz, siz de bu ayrıcalıklı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Alaçatı’ya Nasıl Seyahat Edilir?

Alaçatı, İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Özellikle rüzgâr sörfü ile ilgilenen sporcuların gözdesidir. Ünlülerin de tatil için tercih etmesiyle birlikte giderek daha popüler hale gelmiştir. Eğer İzmir dışındaki illerden Alaçatı’ya seyahat edecekseniz karayolu yerine hava yolunu tercih edebilirsiniz.

Havayolunu tercih ettiğiniz zaman uçağınız İzmir Havalimanı’na iniş yapacaktır. Alaçatı’ya doğrudan uçak seferi olmadığı için yolculuğunuza karayolu ile devam ederek Alaçatı’ya ulaşmanız gerekir. İzmir Havalimanı Alaçatı transfer hizmetimiz sizin Alaçatı’ya ulaşımınızı en konforlu şekilde sağlayabilmek içindir. Son model araçlarla ve tecrübeli şoförlerle güzel bir yolculuğun ardından Alaçatı’ya ulaşırsınız.

İzmir Havalimanı Alaçatı transfer Hizmeti Avantajları

İzmir Havalimanı Alaçatı transfer hizmetimizde sizi bekleyen birçok avantaj vardır.

  • Araç filomuzda birbirinden farklı marka ve modelde araç bulunur. Burada tercih tamamen size aittir.
  • Grup transferi hizmetimiz de bulunur. Bize rezervasyonunuz sırasında kişi sayısını bildirmeniz yeterlidir.
  • Online rezervasyon ile işlemlerinizi internet üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Araçlarımızın düzenli olarak bakımları yapılır. Yolculuğunuz öncesinde ise size özel olarak temizlenir. Araçlarımızın hijyeninden emin olabilirsiniz.
  • Araçlarımızda çocuk oto koltuğu hizmetimiz de bulunur. Eğer küçük bebeğiniz ya da çocuğunuz varsa, bu durumu bize bildirmeniz yeterlidir.
  • Özel transfer hizmeti sayesinde havalimanına iniş yaptıktan sonra asla beklemezsiniz. Bu sayede hem yorulmamış hem de zaman kaybetmemiş olursunuz.

İzmir Havalimanı Alaçatı transferi ile Tatile Güzel Başlayın

İzmir Havalimanı Alaçatı transfer hizmetimiz için yolculuğunuz öncesinde mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız. Böylece aracınız sizin için hazırlanır ve uçuş saatinize göre havalimanında beklemeye geçer. Alaçatı’daki muhteşem tatilinize muhteşem bir yolculuk ile başlamak isterseniz siz de bu özel hizmetten faydalanabilirsiniz. Araç filomuz oldukça zengin araç çeşitliliğine sahiptir. Dilediğiniz bir marka ve modeldeki aracı seçme şansınız bulunur.

İzmir Havalimanı’ndan başlayıp Alaçatı’da kalacağınız otelde sonlanacak olan yolculuğunuz için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Rezervasyon sırasında uçuş bilgilerinizi, yolculukta kaç kişi olacağınızı da bildirmeniz önemlidir. Seçtiğiniz araç, uçuş saatinize göre havalimanına ulaşır. Uçaktan indikten sonra hiç zaman kaybetmeden aracımıza binersiniz ve Alaçatı’ya doğru olan kara yolculuğunuza başlarsınız. Bu ayrıcalıklı ve özel transfer hizmeti için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish