İzmir Havalimanı Balçova transfer 7/24 saat hizmet vererek siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini gidermekteyiz. İzmir’in en gözde ilçelerinden biri olan Balçova doğa güzelliklerinden dolayı ismini sık sık andırır. Denizle olan bütünlüğü ile hayran duyacaksınız. Balçova’ya gedildiğiniz de sizi İzmir körfezi siz karşılar.  Pikini alanları mutlaka gezip görmeniz gereken yerlerden biridir.

Teleferik eşliğiyle sizleri alarak piknik alanlara götürmektedir. İzmir’e belli sebeplerden dolayı gelmiş aileniz ya da iş arkadaşlarınızla daha konforlu yolculuk etmek isteyebilirsiniz. Firmamız bu isteğinizi karşılık bırakmaz. Sizi güvenli bir şekilde alarak rahat yolculuk yapmanızı sağlamaktayız. Bu hizmetten yararlanmak isterseniz günün hangi saatinde olursanız olun telefonla ulaşarak istediğiniz yere bırakma imkânı sunmaktayız.

İzmir Balçova Ekonomik Transfer

İzmir Havalimanı Balçova transfer hizmetinden yararlanmak isteyen her müşterilerimize daha ekonomik bir transfer hizmeti sunmaktayız. Özellikle binek araçlarda daha az maliyetle tatil beldelerine, konaklama alanlarına daha kısa mesafede varma imkânı sunmaktayız. Böylece hem ekonomik hem de huzurlu bir şekilde tatil yapmanızı sağlamaktayız.

Eğer yolcuğunuzu daha az kişi ile yapmışsanız ve daha da ekonomik olmasını isterseniz. Yeni clıo, clıp sport tourer, kadraj, megane hb, megane sedan, talısman bu tarz da araçlar seçerek daha uygun araç transferi yapabilirsiniz. Bu araçlar diğer vip araçları ile özel araçlara kıyasla daha ekonomiktir. Firmamız diğer transfer firmalarına göre daha konforlu bir hizmet sunar. Bizi tercih eden müşterilerimize en iyi hizmet sunmak için ek hizmetlerde sunmaktayız.

Vip Transfer Nedir?

İzmir Havalimanı Balçova transfer konforu denilince akla vip araçlar gelir. Vip araçlar diğer araçlardan ayıran özellik ise içerisinde son teknolojiye ait olan hizmetler bulunur. Daha konforlu bir seyahat imkânı sunuyor. Varacağınız yerde daha kısa sürede varmanız sağlanır. Vip araçlar daha çok minibüs tarzına benzeyen siyah araçlara verilen isimdir.  Firmamızdan vip araçları birini isterseniz Mercedes C180, Vip Vito, GLA 180, Mercedes Sprinter, Volkswagen Passat gibi araçlardan birini seçebilirsiniz.

Bu araçlar diğer araçlara göre maliyeti yüksek olduğu için bu araçları şirket sahipleri, ünlüler gibi geliri yüksek olan kişiler daha çok tercih ederler. Eğer kalabalık bir aile ya da iş toplantısı için İzmir’i ziyaret etmiş iseniz seçiminiz bu araçlardan yana olsun. Daha geniş seyahat etmenizi sağlamaktayız.

Transfer İşlemleri Nasıl Yapılır?

İzmir Havalimanı Balçova transfer hizmetinden yaralanmak isterseniz firmamızın sunduğu adreslerden birine ulaşabilirsiniz. Online üzerinden transfer işlemi yapılacak ise firmamızın vermiş olduğu linki tıklamanız yeterli olacaktır. Karşınıza gelen formda gideceğiniz tarih ve saatinizi doğru bir şekilde girmeniz gerekir. Daha sonra sayınıza göre hangi araç modelini seçecek iseniz o araçlardan birini tercih edin. Sonraki sayada kişisel bilgileriniz yer almaktadır. Burada doğru olacak şekilde kişisel bilgilerinizi giriniz. Size ulaşabileceğimiz bir telefon numarasını girerek ödeme alanına geçebilirsiniz.

Transfer Özelikleri Nelerdir?

İzmir Havalimanı Balçova transfer hizmetleri hem ekonomik hem de konforlu seyahat etmenizi sağlar. Araçların bakımı ve belgeleri tam olmasından dolayı daha güvenli şekilde işlerinizi halledebilirsiniz. Siz uçağınızdan indikten sonra sizi alarak güvenli bir şekilde konaklama alanlarına götürülür. Böylelikle İzmir’e adım attığınız anda konaklama hizmeti veren yerleri almak zorunda kalmayacaksınız. Nerede olursanız olun, hangi saatlerde ararsanız arayın gelip sizi alarak istediğiniz yerlere götürme imkânı vardır. Zaman kaybetmeden gereken yerde olursunuz. Şoförler gerekli tüm eğitimleri aldığı için sizinle iletişim sağlarken bile memnuniyetiniz artacaktır. Siz de bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz işinde uzman şoförlerimizle güvenilir hizmet sunmaktayız.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish