İzmir, 8000 yıllık geçmişi, tarihi ve doğal mirası, kültürel değerleri, bilinen İzmir Havalimanı Bornova Transfer durağı ile dünyanın medeniyet merkezlerinden biridir. Boylu boyuca uzanan sahil şeridi olan kordon boyu ile tanınır. Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapar. Deniz turizmi ile de ön plana çıkan şehir, ülkemizin en büyük sanayi ve liman kentlerinden bir tanesidir.

Bu nedenle ziyaretçisi de çoktur. İzmir’e ilk defa gelen veya tam anlamıyla bilmeyen insanların yaşadığı en büyük problemlerden biri ulaşımdır. Bu ulaşım kötü olduğu için değildir. Turistlerin şehre yabancı olmasından ötürüdür. Acentelerin kurmuş olduğu transfer noktaları ile bu soruna kalıcı çözüm bulunmuştur. İzmir Havalimanı Bornova Transfer hattı da transfer noklatalarından bir tanesidir.

Transfer Hizmeti Ne Demektir?

Ulaşmak istediğiniz noktaya varabilmek bölgeye hâkim değilseniz problemli bir süreç olur. Sormanız, araştırmanız, aktarma duraklarınızı bilmeniz gerekir. Her gittiğiniz, gitmek istediğiniz veya gitmek zorunda kaldığınız yerleri harita gibi bilmek mümkün değildir. Transfer Hizmeti, varışınızı kolaylaştırmak için sunulur. İlgili acente vasıtasıyla gideceğiniz yere kolayca, pratik, hızlı, güvenilir bir şekilde varmanızı sağlayan ulaşım hizmetidir. Anlaşmaya vardığınız firmanın hizmet verdiği şehirlerde, bireyleri almak için belli nokta güzergâhları vardır.

Güzergâha göre sizi, istediğniz yere sorunsuz bir şekilde ulaşmınızı sağlar. İzmir Konak Transfer hattı, İzmir Havalimanı Bornova Transfer hattı gibi güzergâhlardır. Transfer hizmetleri şehir içi ile sınırlı değildir. Bir Ankara firması müşterilerini, İzmir’de gideceği yere varması için de organizasyon yapabilmektedir. Bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Bornova’yı Tanıyalım

Yamanlar Dağı’nın eteklerinde ve İzmir Körfezinin yaklaşık 4 km doğusunda İzmir’in anakent ilçelerinden biridir. Ege Üniversitesi Kampüsü ilçe sınırları içerisinde yer aldığı için öğrenci şehri olarak da adlandırılır. Turistlerin uğrak noktalarındandır. Homeros Vadisi, Forum Bornova, Peterson Köşkü, Ilyada gibi turistik alanları bulunmaktadır. Aynı zamanda bir sanayi şehridir. İzmir’in her noktasında Bornova’ya şahıs araçları ve toplu taşıma araçları ile ulaşım kolaydır. İlçede metro istasyonu bulunmaktadır. Diğer büyük ilçelerle olan mesafesi oldukça kısadır. İzmir dışından gelenler için Bornova’ya ulaşım. İzmir Havalimanı Bornova Transfer noktası ile sağlanabilmektedir.

Transfer Hizmetinin Faydaları Nelerdir?

Transfer hizmetleri, yerli ve yabancı turistlerin tercih ettiği bir hizmettir. İnsanlar, bilmediği şehirde kaybolmak veya yanlış yere gitmek istememektedir. Avantajlarından bir tanesi, transfer hizmeti sağlayan firmalara internet üzerinden veya telefon yoluyla iletişim kurabilmeleridir. İstediğiniz özelliklerdeki araçlarla, istediğiniz konfor kalitesinde, rahat bir ulaşım isteme hakkınız bulunmaktadır. Hatta VIP transfer hizmeti bile isteyebilirsiniz.

Transfer hizmeti zamandan tasarruf sağlar ve ekonomiktir. Acente firmalarının şehir içerisinde belli ulaşım güzergâhı olması, müşterilerin varış noktalarına ulaşmasında kolaylık sağlamaktadır. Örneğin, İstanbul’da İstanbul Beşiktaş Transfer hattı, İstanbul Kadıköy Transfer hattı; İzmir’ de İzmir Havalimanı Bornova Transfer hattı, İzmir Urla Transfer hattı.

Acenteler, Müşterilere Nasıl Ulaşır?

Transfer Hizmeti, düzenli ve oturmuş bir sektördür. Aklınızda olan sorulara yönelik çözümleri önceden hazırdır. Bunun için ilgili firma ile bir ön görüşme yapmanız gerekmektedir. Yapılan görüşmede firma, geliş saati, varacağınız yer ve şehre iniş yeri bilgilerinizi alır ve bir program hazırlar. Bu program doğrultusunda sizleri yönlendirir.

Hava alanı, otobüs terminali, tren garı ve istediğiniz diğer noktadan acente sizi alır ve ulaşacağınız yere götürür. Bornova veya İzmir’in diğer noktalarına acentemiz ulaşım sağlamaktadır. Size özel hazırlayacağımız plan dâhilinde sizlere rehberlik etmekten memnun oluruz. Güvenli ulaşım için firmamız adresiniz olmalı. İhtiyaç duyduğunuz her türlü bilgiyi uzman danışmanlarımızdan alabilir, istediğiniz hizmet kalitesini bizimle yaşayabilirsiniz.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish