İzmir Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra Çeşme’ye olan seyahatinizi tamamlayabilmek için İzmir Havalimanı Çeşme transfer hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde havalimanından sonraki yolculuğunuz da son derece rahat ve konforlu geçer. Türkiye’nin en büyük havalimanlarından biri olan İzmir Havalimanı’ndan transfer aracımızla birlikte Çeşme’ye doğru yola çıkarsınız.

Çeşme’nin eşsiz güzelliklerini görebilmek ve unutulmaz bir tatil geçirmek için bir uçak bileti yeterlidir. Ancak insanlar havalimanı sonrasındaki yolculuğu düşündükleri için, bazen bu gibi planlarını erteleyebilir ya da havayolu yerine karayoluna yönelebilirler. Oysaki bu yolculuğu daha keyifli hale getirmenin bir yolu vardır. Öncesinde rezervasyon yaptırmanız halinde aracımız uçuş saatinize göre sizi hazır olarak bekler. Hiç vakit kaybetmeden doğrudan yola çıkarsınız ve Çeşme’ye olan seyahatinizi tamamlarsınız.

İzmir Havalimanı Çeşme Transfer Nasıl Yapılır?

İzmir Havalimanı Çeşme transfer hizmetimizden faydalanmanız için uçuş öncesinde rezervasyon yaptırmanız gerekir. Böylece uçaktan indikten sonra beklemek durumunda kalmazsınız. Havalimanında sizi karşılayan aracımıza binersiniz ve Çeşme yolculuğunuza karayolu ile devam edersiniz.

Araç filomuz genel olarak konforlu ve son model araçlardan oluşur. Şoförlerimiz ise hem trafik tecrübesine sahip hem de nazik kişilerden seçilmiştir. Yolculuğunuz güvenli ve rahat geçer. Üstelik herhangi bir yerde bekleyip zaman kaybetmezsiniz. Bu ayrıcalıklı hizmetten dileyen herkes oldukça kolay bir şekilde faydalanabilir. Firmamızı telefonla arayabilir ya da online olarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Özel Transferin Avantajları 

Havalimanı sonrasındaki yolculuklarınızda en mantıklı seçenek her zaman için özel transfer hizmetidir. Diğer türlü toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlamak zorunda kalırsınız. Bu sizin için hem yorucu olur hem de fazlasıyla zaman kaybettirir.

İzmir Havalimanı Çeşme transfer hizmetimizde beklememeniz için uçaktan iniş saatinize göre hazır bekleriz. Bunun için uçuş saatinizi rezervasyonunuz sırasında bize bildirmeniz yeterlidir. Böylece uçak yolculuğu sonrası hiç vakit kaybetmeden kara yolculuğunuza başlamış olursunuz. Çeşme’de gideceğiniz noktaya kadar transfer aracımızla bırakılırsınız.

Kısacası özel transfer hizmeti size hem özel araç konforunu yaşatır hem de trafik stresi ile yormaz. Bunun yanında grup olarak da bu hizmetten faydalanma şansınız vardır. Rezervasyonunuz sırasında kaç kişi olarak bu hizmetten faydalanacağınızı bize bildirmeniz halinde, uygun bir araç planlaması tarafımızca yapılacaktır.

İzmir Havalimanı’ndan Çeşme’ye Konforlu Yolculuk

Firma olarak araçlarımızın tamamının konforlu olmasına dikkat ederiz. Ayrıca yolculuğunuz öncesinde size özel olarak araçlarımızın temizliğini yaparız. İçiniz rahat bir şekilde özel transfer araçlarımızla olan yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Çeşme’nin masmavi denizi ve yemyeşil doğası sizi beklerken, bu unutulmaz tatile yolculuk yorgunluğu ile başlamayı elbette istemezsiniz. Başka yollarla ulaşım sağlamaya çalıştığınızda mutlaka yorulursunuz ve tatile mutsuz bir başlangıç yaparsınız. İşte İzmir Havalimanı Çeşme transfer hizmetimiz ile sizleri tatilinize mutlu başlatmayı hedefleriz. Bu doğrultuda çalışır ve hizmet sunarız.

İzmir Havalimanı’ndan Çeşme’ye Uzanan Yolculuk

Türkiye’nin hangi şehrinden seyahat ediyor olursanız olun, İzmir Havalimanı’na iniş yaparak Çeşme’ye ulaşmanız gerekecektir. Bu yolculukta havalimanı sonrasını özel transfer hizmeti ile tamamlayabilirsiniz. Araçlarımızda çocuklarınız için de çocuk oto koltuğu bulunur. Sizin ve ailenizin güvenliği için gerekli olan tüm detaylar düşünülmüştür.

İzmir Havalimanı Çeşme transfer yolculuğunuz için araç filomuz arasından istediğiniz marka ve modeldeki aracı seçebilirsiniz. Bu yolculuğunuzda önceden online olarak rezervasyon yapma şansınız vardır. Size özel olarak hazırlanan transfer aracımız havalimanında hazır olarak bekler ve uçaktan inmenizin ardından sizi karşılar. Uçak yolculuğunuzun ardından Çeşme’ye kadar transfer aracımız ile seyahat edersiniz. Kalacağınız otelin girişine kadar aracımız size eşlik etmeye devam eder.

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish