İzmir Havalimanı Foça Transfer noktası, İzmir’de en sık kullanılan ulaşım hatlarından biridir. İzmir, İyonya’nın tacı, mitolojide Smyrna, Akdeniz’in kalbi gibi isimlerle adlandırılan en güzel şehirlerden biridir. Urartular, İyonlalılar, Lidyalılar, Doğu Roma İmparatorluğu, Osmanlı İmparatorluğu gibi birçok medeniyet bu coğrafyada varlık göstermiştir.

Günümüzde de değerini koruyan şehir Türkiye’nin en büyük 3 şehrinden bir tanesidir. Dünya’dan ve ülkemizdeki insanların ziyaret ettiği bir kenttir. Transfer noktalarıyla ulaşım, şehir içinde her yere sağlanmaktadır. İzmir Havalimanı Foça Transfer hattı bu transfer noktalarından bir tanesidir.

Foça ilçesi

İzmir’in kuzey aksında yer alan sahil şeridi olan bir ilçedir. Tarihte fokların yaşadığı bir yer olduğu için Phokaia adıyla bilinmektedir. Turistik yerleri ve doğal güzelliği ile korunması gereken sit alanı içerisinde yer alır. Bu nedenle ilçede herhangi bir kazı veya yol çalışması yapılamaz. Yazları serindir. Ketin kuzeyinde yer alması nedeniyle denizden gelen rüzgâr, sıcak havayı dağıtır.

Foça Kalesi, merkezindeki küçük çarşısı, restoranları, sahili, halk plajı ve ünlü balık hali ile tanınan turistik bir yerdir. Fazla nüfusu olmayan küçük bir ilçe olan Foça’ya sadece toplu taşıma araçları veya şahsi aracınız ile gidebilirsiniz. İzmir dışında gelenler için İzmir Havalimanı Foça Transfer güzergâhı kullanılır.

Transfer Hizmeti Nedir?

Müşterilerin yoğun olarak kullandığı bir hizmettir. Transfer hizmeti, yabancısı olduğunuz bir bölgede varmak istediğiniz yere rahatça ulaşım sağlamınıza yardımcı olan uygulamadır. İlgili firmalar vasıtasıyla sağlanır. Disiplin içerisinde düzenlenir. Kullanan herkesin memnun kalma garantisi olan ender hizmet türlerindendir.

Gittiğiniz yerde ulaşım sıkıntısı yaşamamanız için iniş yerinizden özel araçlar ile sizi alırlar ve varış noktasına götürürler. İş adamları, devlet adamları, bilim insanları ve talep eden herkes kolayca yararlanır. Bunun için firma ile görüşme yapmanız yeterli. Gerisini transfer acentesi halledecektir. Belli güzergâh noktaları üzerinde çalışırlar. Foça’ya gelmek istediğinizde İzmir Havalimanı Foça Transfer yol hattından varış sağlanır. Geniş kapsamlı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Randevu alımı

Transfer hizmetine talep fazla olduğu için yoğunluk yaşanmaktadır. Adaletli bir sistem için öncelik sırasına göre randevu oluşturulur. Ne kadar erken iletişim kurarsanız o kadar erken faydalanabilirsiniz. 7/24 hizmette olan telefon hattımızı arayarak, sosyal medya ve whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Firma gerekli bilgileri temin ettikten hemen sonra sizin için plan ve program çalışması yapar ve hizmete hazır hale gelir. Randevu almadan önce bazı ayrıntılara dikkat edilmesi önemlidir. Firma seçiminden sonra ilk görüşme randevu için olmamalı. İlk görüşmenizde size karşı olan hitaplarına ve sizinle ilgilenip ilgilenmediğine önem verin. İmkânınız varsa yüz yüze görüşün.

Firma hizmetine olumu kanaatinizden sonra randevu alımı için tekrar görüşün. Siz değerli müşterilerimiz firmamızın hizmetinden memnun kalacaksınız. Sizin bahtiyar olmanız bizler için önemlidir.

Güvenli ulaşım

Daha önce görmediğiniz bir yer sizi ürkütebilir. Bölgeyi tanımadığınız için ne yapacağınızı bilemezsiniz. Bu da kaygı düzeyinizi artırır ve seyahatinizi olumsuz etkiler. Transfer hizmeti, meşakkatli durumlar yaşamamanız için verilen hizmettir. 

Seyahat acenteleri dâhilinde verilen sistematik bir hizmettir. Firma ile yapılan görüşme neticesinde iniş saati ve yeri bilgilerini alan firma siz gelmeden önce aracınızı hazırlar. Siz varmadan önce araç ineceğiniz yerde hazır olarak bekler.

İnişinizden sonra sizi alır ve istediğiniz yere götürür. Bu süreç içerisinde müşteri istekleri önemedir. Güvenli ulaşım ifadesiyle anlatılmak istenen sizlerin istediği model araçla, donanımlı taşıtlar ile rahat, konforlu ve sorunsuz bir ulaşım sağlamanızdır. İzmir’e vardığınızda İzmir Havalimanı Foça Transfer hattı üzerinde Foça ilçesine güvenle ulaşırsınız. Sektörsel tecrübemiz ve uzman kadromuzla dilediğiniz zaman bilgi vermeye hazırız.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish