İzmir Havalimanı Gaziemir Transfer hattı ile şehir içinde kolay ulaşım sağlanır. İzmir, Ege diyarı olarak bilinen otantik bir şehirdir. Farklı kültürlerin bir arada yaşayabildiği sayılı şehirlerdendir. Manisa, Balıkesir ve Aydın illeri ile çevrilidir. Yaman Dağı etekleri ile İzmir Körfezi’nin bütünleşmesi il sınırlarını oluşturur. Yaklaşık 9000 yıllık geçmişi bulunmaktadır. Dünyanın en eski uygarlıklarına ev sahipliği yapmıştır. 2005 yılında Dünya Akdeniz Oyunları İzmir’de düzenlenmiştir. Tarihi, doğası ve turizmi ile her yıl milyonlarca yerli/yabancı turistin ilgi odağıdır. İzmir Havalimanı Gaziemir Transfer noktası ise  ziyaretçiler tarafından sık kullanılmaktadır.

Gaziemir ilçesi

İzmir’in iç bölgelerinde yer alan en büyük ilçelerinden biridir. Batısında Karabağlar, doğusunda Buca, güneyinde Menderes ile çevrilidir. Yeni İzmir Fuar Alanı ilçe sınırları içerisindedir. Düzenlenen fuarlar her yıl ziyaretçi akınına uğramaktadır. Adnan Menderes Hava Limanı’na en yakın ilçelerden biridir. İlçenin çok kültürlü bir toplum yapısı vardır. İzmir Havalimanı Gaziemir Transfer noktası, ulaşıma büyük oranda katkı sağlamaktadır. Organize Sanayi Sitesi sayesinde istihdama da katkı sağlar. Optimum Outlet AVM ve Gaziemir Outlet mağazaları gezebilecek alanlardandır. Ayrıca ilçeye metro ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Transfer Hizmetini Öğrenelim

Transfer Hizmeti, bilmediğiniz şehirlere veya şehir içindeki bir bölgeye belirlenen transfer hattı üzerinden güvenli ulaşım sağlama hizmetidir. Organizasyon gerektiren bir süreçtir. Bu nedenle firmalar aracılığıyla hizmet verilir. Kurumların hazırladığı belli bir plan ve program dahilinde gerçekleşir.

Türkiye genelinde bu hizmeti veren şirketler vardır. Yaptığınız görüşme neticesinde firmaya gideceğiniz şehrin bilgisi verilir. Şehre hava limanı, karayolu, tren garı ve deniz yolu ile ulaşılabilir. Varış şeklini ve iniş saat bilgilerinizi belirttikten sonra şirketin istediğiniz türde aracı ve şoförü organize eder. Siz daha varmadan geleceğiniz noktaya şoför varmış olur. İniş saatinizde ilgili araç sürücüsü sizinle iletişime geçer. Varacağınız yere kısa zamanda ulaştırır. Ayrıca özel şoför hizmeti ve VIP hizmet talep edebilirsiniz. Firmamız İzmir Havalimanı Gaziemir Transfer durağından gideceğiniz yere kolaylıkla bırakacaktır.

Transfer Hizmetinin Yararları

Transfer Hizmeti, müşterilerin güvenli ulaşımına yardımcı olan bir uygulamadır. Popülaritesi günden güne artmaktadır. Yabancısı olduğunuz şehirde rahat ulaşım yapmanızı ve seyahatinizin tadını çıkarmanızı sağlar. Planlı ve düzenli bir organizasyon olması, olabilecek aksaklıkları engeller. Firmalar bünyesindeki uzman ekiplerce planlanan süreç, gittiğiniz şehre ve bölgeye kolay adapte olmanıza katkı sağlar. Firmamız kadrosu güler yüzlü, sevecen, bölgeye hakim ve işlerinde uzmandır.

Bu da memnuniyetinizi sağlamada bizlere katkıda bulunur. Şirket bünyesinde taraflar arasında gerçekleşen sözleşme esasına dayanır. Hukuki bir süreçtir. Tarafların yükümlülüklerinin belli olması taraflara fayda sağlar. Görüşme aşamasında firmanın transfer hizmeti verebileceğine dair resmi belgesi olup olmadığına dikkat ediniz. Bu sayede yasal sorunlar yaşamazsınız. Detaylı bilgi için arayınız.

Araçlarımızın özellikleri

Müşteriler, en çok istediği şeylerden biri konfordur. Rahat ve konforlu bir ulaşımı her zaman ön planda tutarlar. Çünkü yolculuğun keyfini çıkarmak isterler. Bu da iyi ve kaliteli araçlarla sağlanır. Araçların birtakım özelliklere sahip olması önemlidir. Yeni model olması zorunludur. Kliması ve havalandırması iyi çalışması gerekir. Temizliği de düzenli yapılmalıdır. Bakım ve onarımları aksatılmamalıdır. Aksi takdirde olabilecek bir sorun müşteriyi huzursuz eder ve firma imajını zedeler. Hava yastığı, bebek koltuğu, otomatik kilit gibi donanımları olması ihtiyaridir.

Farklı marka ve modelde araçların bulunması önem arz eder. Kalabalık gruplar için yüksek kapasiteli taşıtlar hazır bulunmalıdır. Şirketimiz envanterinde dilediğiniz her tür araç mevcuttur. İzmir Havalimanı Gaziemir Transfer noktasında keyifli ulaşımınızı sağlamak bizim görevimiz. Transfer hizmeti ile ilgili her türlü bilgiyi firmamızdan alabilirsiniz. Doğrudan arayın ya da numaranızı bırakın. Biz sizi arayalım.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish