İzmir İncir altı transfer siz değerli yolcularımızı güvenli bir şekilde havaalanından alarak İzmir’in en gözde ilçelerinden biri olan İncir alt istediğiniz konuma ulaştırma imkânı sağlamaktayız. İncir altına geldiğinizde siz karşılayan denizin karşısında büyülenecekseniz. Denizin bir kısmında eski savaş gemilerini görmeniz mümkün. İncir altını özel kılan deniz ürünleridir.

Kullanılmayan deniz gemilerini, vapurlarını restore ederek ziyaretçilerine müzik eşliğiyle balık yeme imkânı sunuyor.  Ayrıca doğal güzelliklerine bakarken ailenizle vakit geçirebileceğiniz piknik alanları da vardır. İncir altı her yıl yabancı turistlere ev sahipliği etmektedir.  Transfer şirketi olarak İncir altında görmediğinizi yerleri görme imkânı sunmaktayız.

Transferin Avantajları Nelerdir?

İzmir Havalimanı İncir altı transfer hizmetlerinin en büyük avantajı ise sizin belirttiğiniz saatten 15 dakika öncesinde bekleme alanlarında özel şoförle beraber sizi bekler şoförlerimizin bütün ehliyet ve belgeleri tamdır. Sadece konaklama yerlerine değil tarihi yerlere, en yakın plajlara ve çalışma    ofisinize götürme imkânı da sunuyor böylelikle istediğiniz yere daha konforlun bir hizmet almış oluyorsunuz.

Siz kahvenizi yudumlarken şoförlerimizde sizi istediğiniz yere daha hızlı varmanızı sağlıyor.  Eğer özel araç isterseniz de firmamızın sunduğu özel araçlarla daha konforlu sürüş deneyimi yaşarsınız. Ayrıca araçlarımızda bulunan internet sayesinde yolda dahi işlerinizi halledebilirsiniz. Her binen kişinin arkasından dezenfekte işlemi yapıldığı için daha hijyenik ortam oluşturulur. Böylelikle sağlığınızı tehlikeye atacak etkenleri minimum seviyeye indirilir.

Fiyatlandırma

İzmir Havalimanı İncir altı transfer işlemlerimden birini almanız demek daha rahat yolculuk yapmanız demektir. Transfer araçları taksi sisteminden daha uygundur. Transfer fiyatları her bütçeye göre fiyatlandırma yapıldığı için herkes kolaylıkla bu hizmetten yaralanabilir. Seçtiğiniz araç modellerine göre değişiklik gösterir. Bir özel araç ile bir vip aracın fiyatlandırma sistemi aynı değildir ya da bir vip araç ile bir binek aracın fiyatlandırma sistemi bir değildir. Dolayısıyla daha ekonomik olmasını isterseniz mutlak ihtiyacınıza göre seçim yapmanız bütçenize daha yararlı olur. Bekleme süreleri ya da kilometre üç yüzü geçtiği durumlarda ise sizden ek ücret talep edilmez. Transfer firması olarak daha uygun fiyatlarla transfer işlemi sunmaktayız.

Transfer Başvurusu

İzmir Havalimanı İncir altı transfer işleminden yararlanmak isterseniz rezervasyon yapmanız gerekir. Online ve müşteri hizmetlerinden transfer rezervasyon oluşturabilirsiniz. Online olarak yapamadınız durumlarda transfer firmalarından birini arayarak rezervasyon oluşturacağınızı söyleyin. Size hangi saatlerde nerede olacağınızı soracaktır.  Uçak biletinizde yazılan yolculuk tarihi ve saatini doğru bir şekilde müşteri hizmetlerine iletiniz.

Daha sonra size o tarihlerde boş olan araçların modelleriyle beraber isimlerini söyleyecek. İhtiyacınız olan araçlardan birini tercih ettikten sonra kişisel bilgilerinizi isteyecek. Bu olana doğru bilgilerinizi doldurmanız gerekir. Ayrıca iletişim bilgileri de doğru olması gerekir. Olası durumlarda firmalar size daha rahat ulaşmasını sağlayın. Ödeme işlemlerini de hallettikten sonra rezervasyon işlemi bitmiş olacaktır.

Firmamızın Sizlere Sunduğu İmkânlar

İzmir Havalimanı İncir altı transfer hizmetinden yararlanan her müşterimize konforlu bir şekilde bir lokasyondan diğer bir lokasyona varma imkânı sunarız. İstediği yere daha kısa sürede vardır. Siz araçlarımızı talep ettikten sonra dezenfekte merkezlerine götürerek hijyenik ortam sağlamaktayız. Böylelikle sağlığınıza zarar veren hiç zararlı mikroorganizmaları ortadan kaldırma imkânı sunuyor. Günün her saatinde istediğiniz zaman istediğiniz yere götürme imkânı sunuyor. Araçlarımızda özel olarak tahsis edilen yiyecek ve içecek hizmeti de vardır.

Yorucu yolun sonunda arka koltukta dinlenirse uzman seferlerimize güvenli şekilde yolculuk etmenizi sağlarız. Siz de bu hizmetten yararlanmak isterseniz firmamız tarafından sertifikalı şoförlerimiz ile konforlu sürüş hizmeti vermekteyiz.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish