İzmir Havalimanı İstinye park transfer hizmeti her geçen gün kendini yenilemeye devam eder. Günümüzde en yaygın transfer işleklerinden biridir.  Transfer işlemleri apayrı bir kavram içermekte. Tahsis hizmetine benzer ama transfer hizmetinde sunulan konfor deneyimi vermez. İzmir’in en gelişmiş alışveriş merkezlerinden biri olan İstinye park alışveriş merkezi estetik görünümü sayesinde adından çok kez bahsettirir.

Havaalanına yakın olması da  yerli ve yabancıların uğrak yeri haline geldi. Birçok markalı firmaları bünyesinde barındırır. Ayrıca restoran ve kafeleri olması sevdiklerinizle hoş dakikalar geçirmenize sebep olacak. Firmamız tarafından tahsis edilen araçlarda siz inmeden bekleme alanlarında sizi karşılar. Dilerseniz İzmir’in en gözde alışveriş merkezinden biri olan İstinye park alışveriş merkezine güvenli bir şekilde götürmekteyiz.

Transfer Hizmeti Güvenilir Mi?

İzmir Havalimanı İstinye park transfer hizmetinden yararlanmanın en büyük avantajı ise güvenilir olması. Transfer araçları son derce bakımlıdır. Aracın en ince detayına kadar ekspertizden geçerek sigortalama yapılır. Daha sonra muayene edilerek gerekli değişimlerin yapılması sağlanır. Değişen ya da hasarlı olan yer varsa oto serviste bakımları yapılır.

6 ay da bir düzenli olarak bakımı gerçekleştirilir. Şoförler gerekli belgelere ve donananıma sahiplerdir. Özel sertifikalara sahiptir. İşinde daha uzman olması için gerekli eğitimler verilir. Böylelikle transfer firmamız daha güvenli olması sağlanır. Ayrıca her kullanımdan sonra dezenfekte edilir gerekli ilaçlamalar yapıldıktan sonra tekrar kullanıma hazır hale gelir. Özellikle pandemi döneminde hijyen kurallarına firmamız uymaktadır. Müşterilerimizin sağlığı önemlidir.

Transfer İşleminde Şoför Seçimi Nasıl Olmalıdır?

İzmir Havalimanı İstinye park transfer firmasını seçerken aracın olduğu kadar şoför seçmekte önemlidir.  Ailenizi ve canınızı onlara emanet etmektesiniz. Şoförün giyim kuşamına önem vermesi gerekir. Şoförün giymesi gerek kıyafetleri giymesi daha modern bir hava katar. Trafik kurallarına uyan şoförlerle çalışan firmayı seçin. İletişimi ve diyaloğu iyi olması gerekir. Gerekli tüm belgelere sahip olmasına dikkat edin. Ani durumlarda nasıl kontrol altına alındığını bilmesi gerekir. Aksi halde kaza kaçınılmaz olacaktır. Siz araca binmeden aracınızın kapısını açarak misafirperver olması gerekir. Etik kurallarına uyum sağlaması gerekir. Bunlara dikkat ederek seçiminiz yaptığınız durumlarda daha kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Fiyatlandırma Seçeneği

İzmir Havalimanı İstinye park transfer hizmetleri araç modellerine göre farklılık gösterir. Gideceğiniz yol uzak ya da yakın kilometre olarak değişiklik gösterir. Bir binek aracı transfer aracı olarak kullanacak ise aracın transfer işlemi 100 TL ile 200 TL olarak değişiklik gösterir. Eğer vip araç kiralayacak iseniz 250 TL ile 400 TL arasında farklılık gösterir. Transfer ücrete ek ücretler girmez. Bebeğiniz için bebek puseti çocuğunuz içi ise çocuk koltuklarıyla yolculuk sırasında güvenliğini sağlayabilirsiniz. İnternet, yiyecek ve içecekler firmanın hizmetinde olduğu için herhangi bir ek ücret talebi edilemez.

Firmamızın Sunduğu Hizmet Nedir?

İzmir Havalimanı İstinye park transfer hizmetinde bizi seçen müşterilerimize daha uygun bir şekilde istediği yerlere bırakma imkânı tanıyoruz. Aracın içerisindeki hava döngüsünü düzenli olarak sağlamaktayız. Salgı hastalıktan dolayı şoför ile yolcu arasındaki hava döngüsünü sıfırlayarak daha sağlıklı ortam oluşturmaktayız. Aracı son teknoloji hijyen kitleri bulunur. Her bagajdan sonra ve her yolcudan sonra dezenfekte işlemi sunuyor. Araçlarımızda televizyon ve internet bulunur. Yolculuk sırasında hem sıkılmazsınız hem de işlerinizi halledebilirsiniz. Havadaki toz bulutlarını araçta bulunan hava filtresi mekanizması sayesinde sağlığınızı tehlikeye atmaktayız. Nerde olursanız olsun istediğiniz yere konforlu bir şekilde taşımaktayız. Siz de bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz işinde uzman şoförlerimizle güvenilir hizmet sunmaktayız.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish