İyonya’nın tacı, Ege’nin incisi,  İzmir Havalimanı Karşıyaka Transfer noktası ile Anadolu’nun batıya açılan kapısı İzmir. Türkiye’nin batısında yer alır. Ülkemizin 3’üncü büyük metropolü, 2’nci büyük liman ve sanayi kentidir. Ege bölgesinin nüfus ve ekonomik olarak en büyük ilidir. Fuarlar kenti olarak da bilinen İzmir, Türkiye’nin ilk fuar merkezidir.

İzmir körfezi etrafında kurulan şehir yeşilin ve mavinin kesiştiği noktadır. Uzun sahil şeridi ve dar bir körfez ile çevrilidir. Yatların ve turistik gemilerin uğrak yeridir.  İç ve dış hatları aktif olan havalimanı, metro hatları ve toplu taşıma araçları ile ulaşım kolayca sağlanabilmektedir. Ölmeden önce yapılacak ilkler listenizde mutlaka İzmir ziyareti de olsun.

Transfer Hizmetini Biliyor Muyuz?

Bilmediğiniz ama güzel olduğundan emin olduğunuz bir şehre gitmek heyecan verir insana. Şehre vardığınızda bu heyecanınız biraz strese dönüşür. Çünkü nereye, nasıl gideceğinizi bilmiyorsunuz. Şehre yabancısınız. Burada transfer hizmeti devreye girer. Transfer Hizmeti, gideceğiniz şehirde ulaşmak istediğiniz yere kolaylıkla ulaşmanıza olanak tanıyan profesyonel ulaşım hizmetidir.

Organizasyon şirketlerinin aracılığıyla sağlanır. Bu hizmeti alabilmek için, gideceğiniz yere varmadan önce ilgili firmayla iletişimi geçmeniz gerekli. Firmalar, sizlere gerekli bilgileri verecektir. İzmir ili için de belli transfer noktaları vardır. İzmir Havalimanı Karşıyaka Transfer durağı gibi yerler bunlardan biridir.

Transfer Hizmeti Nasıl Sağlanır?

Transfer Hizmeti, düzenleyici kuruluşlar vasıtasıyla sağlanır. Gideceğiniz yere karar verdikten sonra firma ile iletişime geçin. Yapacağınız görüşmede varacağınız yerin adresini sizden talep edeceklerdir. Ulaşacağınız gün, saat, kişi sayısı, eşya yükünüz, istediğiniz ulaşım türü gibi gerekli bilgileri verdikten sonra organizasyon firması plan ve program hazırlayacaktır.

Firma yetkilileri, siz şehre varmadan önce havalimanı, otobüs terminali ve tren garı gibi iniş noktanıza ulaşır. Belirttiğiniz saatte sizi alır ve istediğiniz yere ulaştırır. Oldukça pratik ve rahat bir ulaşım hizmetidir. Sıkıntı yaşamadan istediğiniz yere varmanız bizim için önemli. Transfer Hizmeti, daha konforlu, rahat ve VİP olarak da sunulmaktadır. Bu konforu gelin,  İzmir Havalimanı Karşıyaka Transfer durağında da yaşayın.

Karşıyaka’yı Tanıyalım

İzmir’in kuzeybatısında yer alan en büyük ilçelerinden biridir. Sahil şeridi boyunca kurulmuş bir ilçedir. İzmir severlerin en çok ziyaret ettiği yerlerden biridir. Şehrin dokusuyla bütünleşmiş bir ilçedir. Yamanlar Dağı etekleri ve İzmir Körfezi arasında kalan bölgede kurulmuştur. Karşıyaka ilçesi, yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeridir. Sahil şeridi, denizi, mimarisi, gece hayatı, restaurantları, barları, kafeleri, turistik yerleri ve birçok durağı ile popüler bir yerdir.

Otobüs, vapur ve metro ile ulaşım kolaylıkla sağlanabilir. İzmir’e ilk defa gelen, yurt dışından şehre ulaşan, İzmir hayranı herkesin rahatça ulaşım sağlaması en büyük arzumuz. İzmir Havalimanı Karşıyaka Transfer ve diğer transfer hatlarımızla 7/24 kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Güvenlikli Transfer

Transfer hizmetini, sadece kişilerin belirli noktadan alınıp istediği yere varmasını sağlamak olarak düşünmeyin. Güvenlik, temel prensip olmalıdır. Araçlarımız son teknolojidir. Sigortalı ve kaskoludur. Bakımları, düzenli aralıklarla yapılmaktadır. Çocuk koltuğu, hava yastıkları, özel koltuk sigortası gibi hizmetler bütün araçlarımızın donanımında mevcuttur. Önceliğimiz, siz değerli müşterilerimizin istekleridir. Rahat, huzurlu ve güvenlikli yolculuk yapmanız tercihimizdir. Sizin memnuniyetiniz, bizim kalitemizdir. Sadece çayınızı yudumlayın. İzmir Havalimanı Karşıyaka Transfer noktası ile çayınız bitmeden Karşıyaka’ya varmış olacaksınız. Daha detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Değerli müşterilerimiz, bizim için önemlisiniz. Sizlerin kolay, rahat ve güvenli ulaşımınızı sağlamak görevimiz. Şirketimizin tüm imkânlarıyla hizmetinizdeyiz. Detaylı bilgi için lütfen arayınız ya da numara bırakın biz sizi arayalım. Uzun yolları kısa, sizleri de memnun edelim. İzmir’de eliniz ayağınız olalım.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish