İzmir’de, İzmir Havalimanı Konak Transfer hattı ile merkez ilçeye hızlı ulaşım sağlanır. İzmir, Türkiye’nin batı ucunda yer alır. Ege Denizi’nin iki yakasından birini oluşturur. Beş milyona yaklaşan nüfusuyla Türkiye’nin 3’üncü kalabalık şehri.  Ticaret ve sanayi olarak en büyük illerden bir tanesidir. Deniz turizmi, doğa turizmi, tarihi güzelliklerinin yanında kaplıcaları ile ünlü bir şehirdir. Tarihi Asansör binası, Kızlar Ağası Hanı ve Kemeraltı Çarşısıyla ziyaretçilerin uğrak yeridir. Güzel İzmir olarak da adlandırılır. Şehrin 30 ilçesi bulunmaktadır. Konak, merkez ilçedir. İzmir il merkezi dendiğinde Konak akla gelir. Ulaşım ağı oldukça kalitelidir. İzmir Havalimanı Konak Transfer, izmir Seferihisar Transfer durağı gibi hatlardan kentin her yerine kolayca ulaşım sağlanır.

Konak ilçesi

Konak, İzmir’in en merkezi ilçesidir. Resmi kurumlar, alışveriş merkezleri, sahil şeridi, bankalar ve mağazalar ilçede yoğunluktadır. Ayrıca İzmir Saat Kulesi, Kemeraltı Çarşısı, Kızlar Ağası Hanı ilçe sınırları içerisinde yer alır. Çevresi İzmir Körfezi, Buca, Karabağlar, Bornova ve Balçova ilçeleri ile çevrilidir. Şehrin en merkezi yeri olması nedeniyle yerli ve yabancı turistin uğrak noktasıdır. Alsancak semti ile ünlüdür. Metro, vapur, otobüs ve şahıs araçları ile ulaşmak mümkündür. Konak meydanı ve sahili, İzmirlilerin hafta sonları yürüyüş yapmak ve eğlenceli vakit geçirmek için tercih ettiği noktadır. İzmir dışından gelen ziyaretçiler için İzmir Havalimanı Konak Transfer hattı ile ilçeye ulaşım kolayca sağlanır.

Huzurlu Ulaşım

Transfer Hizmeti, şehiriçi veya şehirler arası varacağınız yere kolayca, rahat ve konforlu bir ulaşım yapabanilmeniz için sunulan özel bir hizmettir. İlgili firma aracılığıyla yapılır. Firma, ineceğeniz saatte ve yerde sizi özel araç ile alır ve gideceğiniz yere bırakır. Gideceğiniz güzergahın keşfi önceden yapılır. Şirketler, trafik yoğunluğu, hava durumu ve yol yapım çalışması olup olmadığını kontrol ederler ve gidebilecekleri en hızlı yolu bulurlar. Gittiğiniz her yeri yaşadığınız şehir gibi bilmeniz mümkün değildir. Bu nedenle varacağınız yere ulaşmak da sorun olacaktır. İster istemez bu durum sizde stres yaratır. Transfer hizmeti, huzurlu ulaşım sağlayabilmeniz için hizmet vermektedir. Konak’a varmak istediğinizde İzmir Havalimanı Konak Transfer noktası ile kolayca ulaşırsınız. Detaylı bilgi için arayın.

Her bütçeye göre fiyatlandırma

Transfer Hizmeti, kendi bünyesinde çeşitlidir. Müşteri, dilediği hizmeti tercih edebilir. İstediği özellikteki araçlar, hizmeti ve konfor kalitesine göre her bütçeye uygun fiyat alternatifleri mevcuttur. Transfer hizmeti sağlayan işletmelerin öncelikli amacı müşteri memnuniyetidir. Çünkü bilmediği yerde insanlar, firmalara can güvenliğini teslim eder ve emniyetli ulaşım beklentisi içerisinde olurlar. Personelin güleryüzlü, sabırlı, donanımlı ve anlayışlı olması çok önemlidir. Aksi bir durum firma için itibar kaybıdır. Kurum olarak güleryüzlü personelimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla sizlere yardımcı olmak isteriz. Bize ulaşmanız yeterli.

Araç filosunun çeşitliliği

Hizmet sektöründe esas olan husus sizlerin mutluluğudur. Mümkün olduğunca ve makul her isteğinize cevap vermek firmamızın görevidir. Bizlere olan güveninizi boşa çıkarmamak için durmadan çalışıyoruz. En çok özen gösterdiğiniz araç filomuzu zengin tutuyoruz. Vardığınız yerde sizi alacak bir yakınınız olmayabilir. Kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Şehrin ulaşım sistemini bilmediğiniz için mutsuz olabilirsiniz. Bunları yaşamamanız için transfer hizmeti almanız önem arz eder. Çünkü kolay ulaşım istemek müşterilen en doğal hakkıdır. Üstelik istediğiniz özelliklerdeki araçlarla konforlu bir ulaşım da gereklidir. Firmamız aracılığıyla istediğiniz her türlü model, donanımlı ve güvenli taşıtı isteyebilirsiniz. İzmir Havalimanı Konak Transfer noktaları gibi güzergahları kullanarak konforlu araçlarımızla size hizmet vermekteyiz. Uzman personel, deneyimli danışmanlarımız ile görüşebilir ve danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish