Kuşadası ile İzmir Adnan Menderes Havaalanı arasını gitmek için 83 km yol katedilmesi gerekiyor. Bunun içinde yaklaşık 1 saat 20 dakika zamana ihtiyaç var. Bu zamanı en verimli şekilde kullanmak için ve yolculuğunuzu keyfe dönüştürmek için İzmir Havalimanı Kuşadası transfer hizmetini kullanabilirsiniz.

 

Transfer Hizmeti Nedir

Kuşadasına gitmek için İzmir aktarmalı yapmış  olduğunuz uçak seyahati esnasında,  varış noktası olan havaalanına geldiğinizde, uçaktan indikten sonra yolcu çıkışında İzmir Havalimanı Kuşadası transfer hizmetinde size destek olacak şoförün seçmiş olduğunuz araçla karşılaması  ve Kuşadasına transferinizi sağlama hizmetidir.

 

Neden Transfer Hizmeti Kullanılmalı

Gaziemirde bulunan Adnan Menderes Havaalanına indikten sonra İzmir Havalimanı Kuşadası transfer hizmetini almanız size gideceğiniz yere ekstra bir yorgunluk yaşamadan ve yol stresi çekmeden konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır. Transfer hizmeti kullanarak yolculuğunuzu keyifli hale getirecek ve güvenli yolculuğun tadını çıkaracaksınız.

 

Transfer Hizmeti Avantajları

İzmir Havalimanı Kuşadası transfer hizmetini firmamızdan alarak bir çok avantajdan yararlanabilirsiniz.

  • Fiyat avantajı
  • Zaman tasarrufu
  • Konforlu yolculuk
  • Güvenli yolculuk
  • Sigortalı yolculuk
  • Kaygı ve stresten uzaklaşma

 

Transfer Hizmetinden Nasıl Yararlanılır

İzmir Havalimanı Kuşadası transfer hizmetini firmamızdan temin etmek istediğinizde;

Seyahatinize en az bir gün ama istediğiniz aracı seçmek konusunda sıkıntı yaşamamak için bir hafta öncesinden rezervasyon yapmayı tercih etmeniz önemlidir. Fiyat avantajlarından yararlanmak istediğiniz takdirde erken rezervasyon yaptırarak ekstra indirimlerden ve paketlerden yararlanabilirsiniz. Kendiniz için, aileniz ile yapacağınız seyahat için, bayi ve şirket toplantıları için yapacağınız seyahatlerde İzmir airport Kuşadası transfer hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 

Transfer Hizmeti İçeriği

Yapılacak olan uçak seyahatlerinde Kuşadasına kadar son model araçlarımız ile transfer hizmetimiz verilmektedir. Kişi sayısına göre seçtiğiniz araçlar sizi havaalanında isminize özel hazırlanmış levha ile bekleyerek karşılayacak ve aracınıza kadar eşlik edecektir. Daha sonra rezervasyon yaptığınız gün sayısı kadar uzman ekip çalışanımız size rehberlik edecektir. Seyahatiniz süresince yol ile ilgili bir stresiniz olmayacaktır. Güvenliğiniz içinde kasko, bireysel sigorta, kaza sigortası gibi tüm önlemleriniz alınmış olacaktır. Araç içerisinde her türlü konforunuz düşünülmüştür.. Aile ile yapılan seyahatlerde çocuklar  ve bebekler içinde ekstra düşünülmüş olanaklarla karşılaşacaksınız.

 

Varış Noktasındaki Hizmetler

İzmir airport Kuşadası transfer hizmetini firmamızdan temin edebilirsiniz. Geliş noktanızdan varış noktasına kadar sunulan hizmetler talep ettiğiniz takdirde gidilen bölge için rehberlik şeklinde gezi amaçlı olarak da devam ettirilecektir. Otelinize bırakılıp otelinizden alınarak Kuşadası içi ve çevresinde bulunan tarihi yerleri gezmek istediğinizde de transfer firmamızın  size en iyi hizmeti sunacağından hiç şüpheniz olmasın.

Kuşadasına turistlik amaçlı gelmek istediğinizde en sıcak ve yaşanmaya değer zamanlar Temmuz ayında olacaktır. Transfer hizmetini veren uzman kadromuzda her türlü eğitimini tamamlamış olan personelimiz size nereleri gezebileceğiniz yada neler yiyip içebileceğiniz konusunda bir tur operatörü gibi anlatarak yardımcı olacaktır. Aydın güveci yada tahinli pide yemeden Güvercinada Kalesi yada yarım saatlik mesafede bulunan Efes Antik kenti görmeden gitmemeniz  gerektiğini hatırlatacaktır. İzmir airport Kuşadası transfer hizmetini kullanırken en büyük amacımız sizi memnun etmektir. Bunu sağlamak içinde transfer hizmetini yaparken tecrübelerimizi işimize yansıtmak bizim için yeterli olacaktır.. Transfer hizmeti sadece bir yerden bir yere özel vip araçlarla kişileri taşımak değil aynı zamanda zevkli eğlenceli ve rahatlatıcı bir yolculuk yaptırmaktır.

 

Transfer Hangi Amaçla Kullanılır

İzmir Havalimanı Kuşadası transfer hizmeti sadece yolculuk amaçlı değil acil durumlarda evrak dosya yada taşınabilecek eşyalar içinde kullanılabilmektedir. Fiyatıda verilen hizmet kalitesine göre çok makuldür.

 

 

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish