İzmir Havalimanı  mavi şehir transfer siz değerli müşterilerimizi konforlu bir şekilde İzmir’in en gözde konaklama alanlarından biri olan mavi şehir’ e güvenli bir şekilde götürme imkânı sunuyor. Mavi şehir İzmir’in göbeğinde olan yüksek katlı binalardır. İçerisinde yüzebileceğiniz havuzları bulunur.

Kolayca ulaşabileceğiniz marketler, kuaförlerde bünyesinde bulundurarak bir site alanı da diyebiliriz. İzmir ‘e belli sebeplerden dolayı gelenlerin ilk tercihleri arasındadır. Transfer firması olarak sizin gelme saatinize yakın bekleme otoparkında sizin talep ettiğiniz araçlarla beklemekteyiz. Nerden gelirseniz gelin istediğiniz konforu sağlayarak mavi şehir konaklama alanlarıyla buluşturma imkânı sunmaktayız.

Transferin Özellikleri Nelerdir?

İzmir Havalimanı  mavi şehir transfer istediğiniz konfor hizmeti sunar.  Bir lokasyondan diğer bir lokasyona gitmenizi sağlar. Transferin en avantajlı yanı ise özel şoförle beraber istediğiniz yere gitmenizdir. Şoför istemediğinizde sizi karşıladıktan sonra aracın anahtarını teslim eder ve oradan ayrılır. Her bütçeye uygun araçlar vardır.

O yorucu yolun sonunda aracı kullanmak zordur. İşte o anda devreye transfer araçları girer. Siz kahvenizi arkada yudumlarken şoför sizleri yetişmek istediğiniz yerde konforlu bir şekilde götürür. Araç içerisinde bulunun koltuklar birinci sınıf konfor sağlamsı içi özel malzemeden yayılır. Koltuğa oturduğunuzda huzur ruhunuzda hissedeceksiniz. Transfer aracının içerisinde bulunan internet ve televizyon sayesinde yolculuk ederken hiç sıkılmayacaksınız. Acil işleriniz var ise yolculuk ederken yapma imkânı sunuyor. Böylelikle işleriniz en kısa sürede halledilmiş oluyor.

Transfer Şirketi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İzmir Havalimanı  mavi şehir transfer hizmetlerinden birinden yaralanmak isterseniz seçiminizi iyi yapmak zorundasınız.   Transfer işlemi yapan firmanın daha kaliteli hizmet veren firmalar ile çalışın. Sizinle olan diyaloğu iyi olan ve güler yüzlü firmalar ile anlaşmanız daha iyi olacaktır. İşinde dikkatli ve dakik olan şoförleri çalıştıran firmalar daha kaliteli hizmet sunar.

Müşteri odaklı olmasına dikkat edin.  Kalabalık bir aile ya da iş arkadaşlarınız ile seyahat edecekseniz daha rahat olması için minibüs tarzda araçlarla transfer işlemi yapın. Çalıştırdıkları ekipler ne olursanız olun saygılı olması gerekir. Araç içerisi son teknoloji donanımlara hâkim olan transfer firmasıyla çalışın. Sizin mağduriyetinizi en kaliteli bir şekilde karşılayan ekiplerle çalışmanız sizin daha konforlu bir şekilde yolculuk etmenizi sağlar.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İzmir Havalimanı  mavi şehir transfer firması olarak müşterilerimizin mağdur olmaması için hizmeti daha üst sıralara çıkarmaktayız. Bizi tercih eden müşterilerimiz için ekonomik araçlar tahsis etmekteyiz. Bünyemizde çalıştırdığımız şoförlerimiz işinde uzman kişilerdir. İyi eğitim almış ve sertifikalara sahiptir. Böylelikle ani durumlarda manevra yapabilir. Şoförlerimiz araç kullanırken sizi sarsmadığı için evinizde dinlenmiş hissi verir. Araçlarımızda son sistem televizyon, wifi, telefon ve yiyecekler mevcuttur. Araçlarımızın bagajları geniştir. Eşyanız ne kadar çok olursa olsun güvenli şekilde konaklama alanlarına götürmekteyiz.  Araçlarımız da hijyen kurallarına dikkat edilerek sizlere sunmaktayız.

Transfer Fiyatları Nasıldır?

İzmir Havalimanı  mavi şehir transfer araç fiyatları modellerine göre değişiklik gösterir. Bir Clıo, Clıp Sport Tourer, Kadraj, Megane gibi araçlarda transfer ücretleri 150 TL ile 200 TL arasında değişiklik gösterir.  Özel vip araçlarda ise transfer ücretleri araç koltuk sayısına göre 250 TL ile 500 TL arasında değişiklik gösterir. Çocuklarınız var ise bebek puseti ve çocuk oto koltuğu firmamız tarafından ücretsiz olarak hizmet sunmakladır.

Ayrıca araç içerisinde bulunana ikramlıklar firmamıza aittir. Sizden hiçbir talep edilmez.  Kilometre ve bekleme sürelerinde de fiyata dahildir. Eğer şoför istemezseniz firmamız sizden sadece kiralama parası talebinde bulunur. Siz de bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz işinde uzman şoförlerimizle güvenilir hizmet sunmaktayız.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish