İzmir Havalimanı optimum avm transfer hizmetlerinden biri olan İzmir’in en gözde alışveriş merkezlerine götürme imkânı sunuyor. İzmir en büyük metropol şehirleri arasında üçüncü sırada yer alır. En büyük eğlence merkezler, tarihi eserler, müzeler ve doğal güzelliklerini bulundurur. Ayrıca Ege denizi birbirine bağlayan İzmir körfezi de bulunur. 8000 yılı aşkın yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği eder. İzmir’in en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan optimum avm turistlerin ilgi odağıdır.

Çocukları için ayrı eğlence parkları, kafeler, restoranlar, sinema sistemi ve ihtiyaçlarını karşılamak için mağazalar bulunur.  Modern bir havası olan optimum avm tiyatro, sinema, eğlence, kültür ve sanatsal etkinliklerini sunarak size unutulmaz anılar yaşatır. Optimum avm İzmir havalimanına 30 dakikalık uzak olup havaalanında iner inmez kolay ulaşım sağlamak adına tahsis edilmiş bir hizmettir. Siz uçaktan iner inmez firmamızdan talep ettiğiniz araç ile alarak İzmir’in en gözde alışveriş merkezine konforlu bir şekilde götürmekteyiz.

İzmir Havalimanı Optimum Avm Transfer Neyi Kapsar?

İzmir Havalimanı optimum avm transfer hizmeti müşterilerimize özel olarak konforlu bir şekilde alışveriş merkezine, şirketlere ve konaklama yerlerine en kısa sürede götürmek imkânı sunuyor. Transfer hizmetinden yaralanmak için uçağına daha binmeden bizi arayan müşterilerimize iniş saati gelmeden 20 dakika öncesinde otoparkta bekleme alanlarında beklemekteyiz. Bu hizmet taksi hizmetinden farksızdır. Transfer hizmeti taksi sistemlerinden farklı olarak daha konfor ve teknolojik hizmet sunar. Araçlarımızın bütün gereken muayeneleri ve bakımları yapıldığı için birinci sınıf hizmet sağlar.

Transfer Özellikleri Nelerdir?

İzmir Havalimanı optimum avm transfer bilmediğiniz yerleri daha kolay ulaşmanızı sağlar. Ekonomik olduğu için tercih etmeniz daha kolaydır. Kendi aracınız gibi kullanabilirsiniz. Uzun yolculuklarda daha rahat gitmenizi sağlar. Böylelikle katılacağınız toplantılarda ya da sunum yapacağınız seminerlerde daha dinç olmanızı sağlar.

İkramlıklar olması sayesinde yolculuğunuzda vakit geçirebilirsiniz. Hijyeniktir. Bagaj sistemi gelişmiştir. Araçlar son sistem teknolojiye sahiptir.  Eğer tek başınıza bir yolculuk yapacaksanız şoförlerimiz sizinle iletişime geçerek sıkıcı yolculuktan daha zevk almanızı sağlar. Ayrıca bilmediğiniz ve görmediğiniz yerleri görme şansınız vardır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İzmir Havalimanı optimum avm transfer firmamızı tercih eden kişileri daha modern bir hizmet sunmaktayız. Araçlarımız özel dezenfekte merkezlerinde temizleme ve ilaçlama hizmeti alırlar. Ekonomiktir. Sadece firmamız transfer hizmeti vermez araç kiralama, özel araç ve binek araç hizmetimizde vardır. 2 ile 4,6 ile 8 kişili araçlarımız mevcuttur. İsterseniz transfer sırasında rehberimizde olmaktadır.

Böylelikle bilmediğiniz yerlerde seyahat ettiğinizde siz müşterilerimize daha fazla bilgi sunmayı amaç edindik. 7/24 hizmet etmekteyiz. Ne zaman ihtiyaç duyduğunuz da firma olarak dakikalar içerisinde ordayız. Yetişmek istediğiniz yerlere kısa sürede varma imkânı sunuyoruz. Dilerseniz konaklama alanlarına götürerek rahat bir şekilde dinlenebilirsiniz.

Transfer Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İzmir Havalimanı optimum avm transfer seçeneğiniz müşterilerin memnuniyetine göre seçimi yapınız. Hakkında olumlu yorumlara sahip firmalar daha kaliteli hizmet sunuyor. Şoförlerin giyim kuşamı çok önemlidir. Size olan saygısını gösterir. Şoförlerin belgeleri eksiksiz ve tam olması gerekir aksi halde kazlar kaçınılmaz olur. Araçların tam bakımı ve muayeneleri tam olmasına dikkat ediniz.

Hijyen kurallarına uyuyup uyulmadığına bakılması gerekir aksi halde sağlığınız tehlikede olabilir. İhtiyacınıza göre seçiminizi yapın.  Kalabalık bir aileye sahipseniz mutlaka transit araçlara bakın. Firmaların sunduğu hizmeti ve fiyatları karşılaştırarak seçiminizi yapın. Tüm donanımlara sahip olan firmayı seçin. Siz de bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz işinde uzman şoförlerimizle güvenilir hizmet sunmaktayız.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish