İzmir’in en önemli ulaşım noktalarından biri olan İzmir Havalimanı Tarihi Asansör Transfer durağı ile tarihi asansör binasına varış oldukça kolaydır. Tarihi asansör binası, İzmir’in en nadide turistik yerlerinden ve eşsiz bir yapıdır. 1907 yılında inşa edilen yapı, geçmişte sahil kenarı ve Halil Rıfat Paşa semti olarak bilinen ve ulaşımı zor olan iki bölgenin arasında ulaşım kolaylığı sağlamak için Nesim Levi tarafından yaptırılmıştır.

Orijinal yapısını koruyarak günümüze kadar gelmiştir. Devidas Merdiveni olarak da bilinmektedir. Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turistin uğrak yeri olan İzmir’in gözde mekânlarından bir tanesidir. Ayrıca İzmir’i yüksekten izleyebileceğiniz bir noktadır. Hizmet verdiğimiz İzmir Havalimanı Tarihi Asansör Transfer durağı ile sizlerin sorunsuz ulaşım sağlamanıza önem veriyoruz.

Araçlarımız ile Keyifli Yolculuk

Transfer hizmeti, özellikle İzmir’e yabancı olan ziyaretçilerin güvenle tercih ettiği ulaşım hizmetidir. İşlemin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için profesyonel ve sistemli bir şekilde çalışan bir firmayız. İstediğiniz her gün her saatte araç kiralama hizmeti sunuyoruz. 7/24 prensibiyle sizlere hizmet veriyoruz. Araçlarımız son teknoloji ve donanımlıdır.

Hava yastıklı, deri koltuklu, geniş hazneli, klimalı ve ısıtma sistemlidir. İç kısmı oldukça lüks, mini buzdolabı, açılır/kapanır koltuklar gibi ihtiyacınız karşılayabilecek donanımdadır. Sürücülerimiz, güler yüzlü, deneyimli ve bölgeye hâkim olan nitelikli personellerdir. Araçlarımız ile kendinizi evinizin konforunda hissedeceksiniz. Uzman kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet sunan şirketimiz, araç filosunu devamlı yenilemektedir. Araçlarımız ile keyifli yolculuk için bizi aramanız yeterli.

7/24 Esasıyla Çalışan Çağrı Merkezimiz

İstediğiniz her türlü transfer hizmeti için çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Bu sayede rezervasyonunuzu önceden yaptırabilirsiniz. 7/24 esasıyla çalışan firmamıza dilediğiniz her an ulaşım sağlayabilirsiniz. Güler yüzlü personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır. Çeşitli araç filolarımız ile bireysel, kurumsal ve toplu hizmet isteğinize kesintisiz cevap verilir. Sadece yapmanız gereken, çağrı merkezimizi aramanız ve sizden talep edilen bilgileri vermenizdir. Personelimizin sizden talep edeceği bilgiler:

  • Kişi sayısı veya kurumsa bir talep olup olmadığı,
  • İzmir’de ineceğiniz yer ve saat,
  • İstediğiniz araç özellikleri,
  • Var ise özel istekleriniz,
  • Şehir içinde gitmek istediğiniz yer.

Detaylı bilgi için web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden ulaşın. İzmir Havalimanı Tarihi Asansör Transfer hattı hakkında da bilgilendirelim.

Profesyonel Destek ile Huzurlu Yolculuk

İzmir’in sayılı transfer firmalarından biri olan şirketimiz şehir dışı veya yurt dışından gelen tüm misafirlerini özenle karşılar. Dilediğiniz yere sorunsuz ve en kısa sürede ulaşmanızı sağlar. Siz daha şehre varmadan sizler için plan program hazırlarız. Hava durumu, trafik yoğunluğu, olası yol çalışmaları gibi faktörler önceden analiz edilir. Yağışlı, karlı, açık hava fark etmeksizin her türlü hava şartlarında ve yoğunlukta huzurla yolculuk etmeniz için çalışıyoruz. İzmir Havalimanı Tarihi Asansör Transfer hattımız ile de tarihi asansör binasına kolayca varacaksınız. Sizleri önemsiyoruz. Çünkü bizim için değerlisiniz.

Uygun Fiyat Avantajları

Ekonomi, müşterilerin en çok önem verdiği konulardan biridir. Firma iletişime geçmeden evvel transfer hizmet ücretinin ne kadar olabileceği hakkında kafa yorarlar ve huzursuz olabilmektedirler. Değerli müşterilerimiz müsterih olsunlar. Bütçe konusundaki politikamız şeffaftır. Her bütçeye uygun fiyat alternatiflerini sunmaktayız.

Aramaktan çekinmeyin. Fiyat uygulamamız sizleri asla yormayacaktır. İzmir’de en uygun fiyat seçenekleri firmamızdadır. Görüşmede fiyat konusunda, süreç esnasında alacağınız her hizmetin bedeli söylenecektir. Üstelik ödeme kolaylığı da sunuyoruz. Bizimle gönül rahatlığı ile yolculuk yapabilirsiniz.  İzmir Havalimanı Tarihi Asansör Transfer noktası ile sizlere kaliteli hizmet veriyoruz. Sizleri dinliyoruz, ihtiyaçlarınıza çözümsel opsiyonlar sunuyoruz.

 

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish