Transfer hizmeti kendi aracınız yok ise ya da aracınızı kullanamama durumunuzda kullanabileceğiniz bir şoförlü araç temini sistemidir. Stresten uzak trafikte daha rahat şekilde seyahat etmek, gideceğiniz yere en hızlı şekilde gidebilmek önemlidir.  İhtiyaç duyduğunuz takdirde firmamız İzmir Havalimanı Teleferik transfer hizmetini sizin için sağlamaktadır.

İZMİR ilçelerinden Teleferik’e gitmek için toplu taşıma kullanmak istediğiniz takdirde otobüs, Metro, Vapur ya da Hafif Raylı tabir ettiğimiz araçlarla ulaşabilirsiniz. Ortalama 60 ile 80 dakika arasında teleferik güzergâhına varabilirsiniz. Seyahatinizde taksi kullanmak istediğiniz takdirde güzergâh dışına çıkmaksızın ve seyahat konforu düşünmeksizin gideceğiniz noktaya varırsınız. Ancak firmamız İzmir Havalimanı Teleferik transfer hizmetinde firmamızı seçtiğiniz takdirde çok daha konforlu ve çok daha hızlı bir şekilde yolculuğunuzu yaparsınız. Transfer hem ekonomik hem de zamandan kazandıracaktır.

Transfer Hizmeti Neden Tercih Edilmeli

İzmir Türkiye’nin en büyük üçüncü şehirlerinden biridir. Teleferik İzmir in Balçova ilçesinde bulunmaktadır. Merkeze ortalama 12 km uzaklıktadır. Teleferik ile gideceğiniz noktadan kuşbakışı olarak Balçova ve İzmir’in eşsiz güzelliklerini seyretmek için yapacağınız seyahatte transfer hizmeti kullanmak size birçok avantaj sağlayacaktır. İzmir Havalimanı Teleferik transfer hizmetini verirken amaç rahat ve konforlu bir yolculuk yapmanızdır. Kendi aracınızla giderken yapamayacağınız birçok aksiyonu transfer hizmetini alarak yapabileceksiniz. Firmamız verdiği İzmir Havalimanı Teleferik transfer hizmetini size sunarken sizde yolculuk esnasında;

 • Çevre güzelliklerini seyredebilirsiniz
 • Trafikte araç kullanmak zorunda kalmazsınız
 • Seyir esnasında yol takip etmek zorunda kalmazsınız
 • Ailenizi ile birlikte konforlu bir yolculuk yaparsınız
 • Bol bol resim çekersiniz
 • Park sorunu yaşamazsınız
 • Aracınız her daim seyahatinize hazır olur

İzmir Teleferik Transfer Hizmeti Avantajları

Bir hizmeti alırken size sunulan avantajlar her zaman tercih edilebilirlik için önemlidir. Firmamız İzmir Havalimanı Teleferik transfer hizmetini verirken size diğer hiç bir firmada olmayan bazı özel avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlar firmamızı transfer hizmetinde tercih etmeniz için özenle seçilmiştir. Öncelikle transfer hizmetini alırken kesinlikle fahiş fiyatlar ödemezsiniz. Kendi aracınızla gidiyormuş hissiyatını yaşarsınız. Ailenizle kullandığınız takdirde özel aile paketlerimizden de yararlanırsınız.

Transfer hizmetini alırken rezervasyon sistemi ile hareket ettiğinizde avantajlarınıza ilave indirim, artı saat, ilave konfor deneyimlerinden de yararlanırsınız. Firmamız bu hizmetleri sunmakla kalmayıp yaşamanız içinde fırsatlar sunmaktadır. İzmir Teleferik transfer hizmetinden yararlanmak için üç aşamaya ihtiyacınız var.

 • Müşteri Hizmetlerini Aramak
 • İzmir Teleferik transfer hizmetini kaç kişi kullanacağınızı söylemek
 • Transfer hizmetini hangi gün ve hangi saat aralığında kullanacağınızı belirtmek

Bu aşamalardan sonra firmamız tekliflerini sunmak için sizinle irtibata geçecek. Onayınız sonrasından transfer hizmetini avantajlarını kullanarak alacaksınız.

İzmir Havalimanı Teleferik Transfer Kimlere Hizmet Eder?

Transfer hizmetimizden 18 yaşından büyük herkes rezervasyon yaptırma yetisi ile  yararlanabilmektedir. Sadece bireysel ihtiyaçlarınız için değil kurumsal ihtiyaçlarınız içinde İzmir Teleferik transfer konusunda sizlere yardımcı olabiliriz. Taleplerinize aşağıda belirtilen hangi aşama karşılıyorsa bizi onun için arayabilirsiniz.

 • Kendiniz, aileniz ve misafirleriniz için turistik gezi
 • Kurumsal firmaların müşteri ve tedarikçileri için düzenlediği turlar
 • Teleferik bölgesine ulaşması gereken acil paket ve taşıma hizmeti
 • Karşılama ve rehberlik hizmeti

İzmir Havalimanı Teleferik Transfer Hizmeti Nasıl Yapılır?

Transfer hizmetlerinde kullanmak üzere araç filomuzun yelpazesi çok geniştir. Tek kişilik araç ta mevcuttur, kalabalık topluluklar için aracımızda mevcuttur. Araçlarımız kaskolu, çocuk koltuklu ve seyahat sigortası yapılmış hali ile transfer hizmetini almadan önce hangi araç seçeceğinizi siz belirleyeceksiniz. Alanında uzman bir ekip ile İzmir Teleferik transfer hizmeti konforlu araçlar ve en uygun fiyatlarla firmamız tarafından verilmektedir.

 

 

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish