Türkiye’nin üçüncü büyük kenti olan İzmir 8000 yıllık tarihi ile yerli ve yabancı birçok turisti ağırlamaktadır. İş gezileri, seyahat gezileri ve pek çok durum için İzmir’de bulunmak insana büyük bir keyif verecektir. İzmir tarih boyunca doğu ve batı medeniyetlerinin bir arada bulundurmuş bir kent olarak herkesin dikkatini çekmiştir.

İzmir’in kendine has karakteristik özelliği bulunması Anadolunun Ege denizine açılan en önemli kapısıdır. İzmir’e herhangi bir sebeple seyahat etmeyi düşünen herkes için kolaylıklar sunan hizmetlerimiz bulunmaktadır. İzmir havalimanı transfer hizmeti sunmamızdaki amaç İzmir’e gelen konukların konforlu ve güvenli ulaşımını bir lokasyondan bir diğerine hızlıca sağlamaktır.

İzmir Havalimanı Transferi Hizmeti Neyi Kapsar?

Müşteriler için düzenlenmiş kişiselleştirilmiş hizmetlerden olan İzmir havalimanı transfer hizmeti şoför dâhil birinci sınıf araçlar ile Ege Bölgesi’nde İzmir’de içinde transfer hizmeti sunmaktadır. Transfer hizmeti kararlaştırıldığı takdirde transfer araçları müşteriler daha uçuşlarından inmeden hazır olup müşterilerini bekliyor olacaklardır. Müşterilerin dilediği lokasyondan bir diğer lokasyona güvenle ve en kısa sürede teslimi firmamızın hedefidir. Güvenilir bir hizmet anlayışı ile en kaliteli araçlarla ve deneyimli şoförlerle birlikte ulaşım  sağlanmaktadır.

İzmir Havalimanı Transfer Hizmeti Fiyatları

Uçaktan iner inmez birinci sınıf şık araçlarla karşılanıp istenilen lokasyona hızlıca ulaşmak için İzmir Havalimanı Transfer Hizmeti kullanıp rahat edebilirsiniz. Müşterilerin seyahat etme esnasında sıkıntı yaşamaması için havaalanına vardıktan sonra hemen bizimle iletişime geçerek herhangi bir bekleme veya geç kalma sıkıntı yaşamadan isteği lokasyona en kısa sürede ve en rahat şekilde ulaşmak için görevli olan personelimiz sizi hazır olarak bekliyor olacaktır.

Araçlar kişi sayısına göre değişkenlik gösterebilir. Tüm sürücülerimiz sürücü yeterlilik belgesi ile sizlere en iyisi ve hizmeti vermek için çalışmaktadır. Transfer hizmetinden yararlanırken özel araç seçimi de gerçekleştirilebilir. Sizlere hizmet vermeden önce bakımı yapılmış kontrolleri tamamlanmış ve özenle temizlenmiş bir şekilde araçlar sizleri karşılamaktadır. İzmir havalimanı transfer hizmeti fiyatları araçların büyüklüğüne göre ve lokasyon neresi uzaklıklara göre fiyat belirlenmektedir. Araçlar oldukça temiz ve konforludur kişi sayısı ne ya eşya miktarına göre istenilen araçlar ile Müşteri dilediği gibi seyahat edebilir.

İzmir Havalimanı Transfer Hizmet İçeriği ve Şoförler

İzmir havalimanı transfer hizmeti veren şoförlerimiz İzmir’deki lokasyonlara hâkim bilgilerimi birikimi tecrübesi vardır. Araç filomuzdaki araçlarımızın hepsi gerekli olan bütün kontrollerden geçerek güvenli yolculuk için sizin için hazırlanmıştır. İzmir havalimanı transfer hizmeti personelimizde deneyimli güler yüzlü ve çözüm odaklıdır. Şoförlerimiz de gerekli olan personelimizin yasal tüm evrakları mevcuttur.

Kaliteli ve güvenli transfer hizmeti almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. İster havalimanı çıkışı ister önceden bildirilen lokasyonlar dâhil herhangi bir yerden müşteri alımı İstenilen saatte gerçekleştirilir. Grup ya da bireysel olarak bizlerle irtibata geçebilir veya online olarak rezervasyon gerçekleştirilebilir.

Konuklarımızın transfer sürecine değer katarak müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek için çalışmaktayız. Geniş araç filomuz ve profesyonel ekibimizle birlikte konuklarımızın seyahat sürecine güvenli ve rahat bir şekilde geçirmelerini sağlamak için uğraşıyoruz.

Belirtilen Ücret Dışında Ekstra Bedel Alınır Mı?

İzmir havalimanı transfer hizmeti olarak rezervasyonda belirtilen ücret dışında herhangi ekstra bir işlem ücreti tahsis edilmez. Tüm masraf ve fiyatlama rezervasyon öncesinde tarafınıza verilen teklifler aracılığı ile sizlere ulaştırılır. Yaşanabilecek kötü sürprizlerden İzmir havalimanı transfer hizmeti olarak müşterilerimizi korur ve müşterinin elinde olmayan sebeplerle ortaya çıkan problemlerde müşterilerini muaf tutarız. Yılların tecrübesi ile İzmir’e gelen konuklarımızı bakımlı ve hijyenik araçlarla ulaşım konforu yaşatmayı hedeflemekteyiz. Müşterilerimizin istekleri ve talepleri doğrultusunda gerekli düzenlemeleri itina ile gerçekleştiriyoruz.

 

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish