İzmir Ege Bölgesi’nin incisi olarak bilinir ve Türkiye’nin en büyük üçüncü ilidir.  Gelişmiş ticari ağlarıyla da her geçen gün daha çok modernize olmaktadır. Yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeri olan İzmir, hem tarihi hem doğal mekânları, hem de gece hayatıyla çok çekici bir şehirdir. İnsan sirkülâsyonunun çok olduğu İzmir’de her yıl binlerce ziyaretçinin ortak noktasıdır. Konaklama hizmetleri, tatil turları gibi birçok konuda İzmir’de olan misafirlere hizmet için çalışan sektörler çok çeşitlidir.

İzmir Havalimanı Transfer firması olarak misafirlerimizi belli bir lokasyondan alıp istenilen lokasyona vaktinde taşıma hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Amacımız konforlu bir seyahat sunarak müşterilerimizi güvenle istedikleri yerlere ulaştırmaktır. İzmir bölgesinin her konumuna yüksek derecede hâkim şoförler eşliğinde huzurlu ve güvenli bir seyahat için bizim misafirimiz olun.

İzmir Havalimanı Transfer Hizmeti Nasıl Çalışır?

Toplu veya bireysel olarak bizimle irtibata geçtikten sonra rezervasyon yaptırılabilir. İnternet sitesi üzerinden de hizmet alınabildiği gibi telefon ile de rezervasyon yapılabilir. Gerekli bilgilerin alındıktan ve işlendikten sonra teyitleşme süreci gerçekleştirilir. İzmir Havalimanı Transfer hizmetinin en önemlisi yanı müşteriler daha uçaktan inmeden aracının hazır olarak müşteriyi bekliyor olmasıdır.

Yüksek güvenirlik ve araç filosuyla misafirlerine transfer hizmeti sağlayan İzmir Airport transfer firmamız müşterinin ulaşmak istediği yere sağlıkla ve güvenli ulaşmasını sağlamaktadır. En kaliteli ve güvenilir araçlarla Ve alanında uzman olan personel ile birlikte havalimanı ulaşım transfer hizmeti vermekteyiz. Misafirlerimizin vakit kaybını önlemek için uçuş saatlerine uygun planlamalar yaparak müşteriyi bekletmeden istediği lokasyondan alır ve dilediği yere ulaştırırız.

İzmir Havalimanı Transfer Hizmeti Araç Tercihi Yapılır Mı?

Müşteriyle planlanan gün ve saatte anlaşan uzman personelimiz araçların bakımını tamamlayıp deneyimli şoförlerle birlikte müşteri daha alana inmeden istediği yerde hazır olarak bekler. Müşterilerin rezervasyon yaptırdığı kişi sayısı kadar rahat ve konforlu seyahat edilebilecek türde arabalar tercih edilir. Müşterinin isteği üzerine araçlar değiştirilebilir.

Araçların içinde müşterinin isteğine göre bebek koltuğu bulundurulabilir. Her bir aracın konforu ve emniyeti özeldir. Küçük çocuklar için birçok alternatif özellikli korumalar da bulunmaktadır. İzmir Havalimanı transfer hizmeti veren firmamız misafirlerin kesintisiz hizmet almasını sağlamak için 7/24 çalışmaktadır. Firma olarak acil durumlar için yedek araçlar da bulundurmaktayız. Bu nedenle araçlarımızda her ailenin rahat edebilmesi için gerekli bütün tedbirler ve önlemler alınmaktadır. Kalabalık aileler için büyük bir geniş araçlar da mevcuttur.

İzmir Havalimanı Transfer Ücreti  

Firma olarak müşterimizin mutluluğu bizim için önemlidir. Mutlu müşteri sayımızı artırmak için kendimize hedefler koymaktayız. İzmir bölgesinde müşterilerimizi karşılıyor araca binme ve inme öncesinde kapılarını açıyoruz. Müşterilerimizin araç içerisinde konforu ve rahat edebilmeleri için her türlü ek donanımlar ve tasarımlar planlıyor ve 7.24 hizmet vermeye çalışıyoruz. Yerli ve yabancı müşteri fark etmeksizin müşterimizin rahatı İzmir Havalimanı Transfer ailesi olarak bizim için önemlidir.

Müşterilerin mutluluğunu amaç edinen firmamız uygun fiyat tarifeleri ile birlikte transferleri müşterilerin bütçelerini uygun şekilde vermektedir. Ödeme aşamasında müşteriler için kolaylık oluşturabilecek birçok seçenek imkânı da sunulmaktadır. Uygun maliyetli hizmet koşullarında hizmet gösteren İzmir Havalimanı Transfer firması olarak müşterilerin bütçelerine uygun ödeme planı kolaylıkları gibi birçok imkânı sunmaktayız.

İzmir Havalimanı Transfer Mutlu Müşteri

 İzmir Havalimanı transfer hizmeti veren firmamıza dünyanın her yerinden iletişim bilgileri üzerinden ulaşılabilir ve transfer hizmeti rezervasyonu yaptırılabilir. Müşterilerimize 7/ 24 hizmet vererek yapılacak olan rezervasyonlarda gerekli olan bilgileri eksiksiz almakta ve işleyerek kurumsal bir hizmet sunmaktayız.

 

 

 

 

 

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish