İzmir kalabalık ve modern bir şehir olmasından sebep her türlü hizmet sektörüne ev sahipliği yapmaktadır. Yerli ve yabancı binlerce turistin her yıl geldiği İzmir’de müşteriler için birçok hizmet verilmektedir. Konaklama hizmetleri, yeme içme ve gezi gibi hizmetlere ihtiyaç duyulmaktadır. İzmir Kuşadası Transfer firması olarak ulaşım sektöründe kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır. İş gezileri, seyahatler, turistik geziler sebebiyle İzmir’e gelen konuklarımızı havaalanından alarak gidecekleri yerlere kaliteli ve güvenli bir yolculukla ulaştırmayı hedefliyoruz.

Konuklar istenilen lokasyondan alınarak gidecekleri yere ulaştırılır. İster havalimanından istenirse müşterilerin atacakları konum üzerinden bulundukları mekânlardan istedikleri mekânlara ulaşımlarını sağlamaktayız. Önceden rezervasyon yaptırılarak alınmış hizmetlerin tam saati ve vaktinde müşteri gelmeden araçların içinde hazır olarak bekleyen personel ile birlikte kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

İzmir Kuşadası Transfer Hizmeti ve Personel   

Hizmetimizi almayı talep eden müşterilerimizin diledikleri mekandan alarak istedikleri mekana konforlu bir yolculuk yapmak suretiyle transferi sağlamak bizim görevimizdir. Hizmetimizin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde rol oynayan kaliteli ekibimiz ve her türlü lokasyon bilgisine hâkim usta şoförlerimizle müşterileri memnun etmeye devam ediyoruz. Şoförlerimizin gerekli olan tüm belgeleri mevcut olup istenildiği takdirde gösterilmektedir.

İzmir Kuşadası Transfer hizmetimizin başarılı olmasına güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli ekibimize, her türlü bilgiyi anında alıp işleyen değerli şoförlerimize borçluyuz. Ayrıca usta şoförlerimizin kullandığı kaliteli araçlarımızın her türlü eğitim bakımı yapılıp müşteriler alınmadan önce tekrar tekrar kontrol edilmektedir. Güvenli bir yolculuk için gerekli tüm önlemler ve tedbirler alınmaktadır. Çocuklu aileler için oto koltuğu da temin edilebilir durumdadır.

İzmir Kuşadası Transfer Ücretlendirme Tarifesi

Rezervasyon yaparken gerekli bilgilerin alınıp işlenmesi ile birlikte gerekli fiyat bilgisi müşteriye sunulmaktadır. Ücretlendirme alınacak aracın türüne ve yapılacak olan mesafenin kilometre hesabına göre gibi kriterlerle değerlendirilerek oluşturulur. Kaç kişilik araç tahsis edildiği gibi müşteri bilgisi de fiyatlandırmada önemlidir. Müşteri de bütçesini sarsmadan kolay hizmet almasını sağlamak amacıyla her türlü ödeme kolaylığını müşteriye sunmaktayız. İzmir Kuşadası Transfer firması olarak güçlü araç filomuz ve ısta şoförlerimizle sizlere mutluluk taşıyoruz. Uzun bir seyahat sonrası stressiz bir ulaşım sağlamak bizim görevimizdir.

İzmir Alaçatı Transfer Hizmeti Almak için Nasıl Rezervasyon Yaparım? 

Firmamızın internet sitesinden iletişim bilgilerimiz üzerinden bizleri arayarak veya online olarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Gerekli seyahat bilgilerinin personelimize verilmesi ile birlikte oluşturulan transfer planı müşteriyle paylaşılarak teyid edilir. Günü ve vakti geldiğinde müşteriler daha alana gelmeden araçları onlara hazır olarak beklemektedir.

Herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için seyahat hizmeti öncesi bir görüşme sağlanarak saat ve vakitli değiştirilmesi tavsiye edilir. İzmir Kuşadası Transfer firması olan zaman bizim için de önemlidir. Müşterimizin maddi ve manevi olarak kaybının en az da indirilmesi için çaba sarf etmekteyiz. Kilit trafik noktaları ve üstün lokasyon hakimiyetine sahip şoförlerimizle birlikte müşterilerimizin vakit kaybını en azı indirmeyi hedefliyoruz. İstedikleri mekana konforlu bir şekilde seyahat etmelerini sağlamaktayız.

Hızlı Transfer Süreci

İzmir Kuşadası transfer firması olarak müşterilerimizin vakit kaybetmeden istenilen yerden alınarak istediklere yere vakitlice ulaştırmaktayız. Konuğumuz daha buluşma alanına varmadan müşterileri kaliteli ekibimiz ile araçta beklemedeyiz. Müşterinin zaman kaybına sebep olmadan erkenden buluşma noktasında müşterileri beklemekteyiz.

İzmir Kuşadası Transfer firması olarak en hızlı güvenli ve konforlu bir şekilde istediği yerden müşteriyi alarak transfer noktasına ulaştırmak bizim görevimizdir. Her geçen gün gelişen teknolojiyle birlikte yaralarımızı yenilemekte ve kendimizi geliştirmekteyiz. Gerekli olan eğitimlerin sürekli olarak alınıp uygulanma noktasında denetçisiyiz. Kaliteli ve konforlu bir hizmet için iletişim bilgileri üzerinden bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

                       

 

 

 

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish