Türkiye’nin en önemli tatil beldeleri arasında yer alan Marmaris’e tatil, iş veya ziyaret amacıyla gitmek isteyen insanların faydalanabilecekleri İzmir Marmaris transfer hizmetini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunaktayız. İnsanlar günümüzde en çok vakit kaybettikleri ve bunun doğal sonucu olarak stres yaşadıkları trafik sorunundan kurtulmak isterlerse sunduğumuz transfer hizmetinden rahatlıkla faydalanabilir ve bu hizmete ulaşabilirler.

Farklı hizmet sektörlerinin ortaya çıkması ile insanların rahat ve konforu amaç edinmektedir.  Marmaris’te doğa ile baş başa bir tatil planı yapan veya deniz ve kumun tadını çıkarmak isteyen kişilerin ulaşım sorunu yaşamadan satın alacakları transfer hizmeti ile tatillerinin doyasıya tadını çıkarabilirler.

Güvenli Hizmet

İzmir Marmaris transfer hizmetini yılların deneyimine sahip firmamızdan satın almanız çok kolaydır. Sizlere hizmet verecek olan araçlarımızın rutin bütün bakım ve kontrolleri yapıldıktan sonra sizlere hizmet vermektedir. Hizmet personelimiz ise ileri sürüş teknikleri noktasında eğitimli ve üst düzey tecrübeye sahiptir. Ayrıca trafik sigortası, koltuk sigortası, kasko, çocuk koltuğu bulunan araçlarımızda sağlığa uygunluk kurallarına son derece riayet edilmektedir.

Bütün hizmetlerden sonra araçlarımız profesyonel elemanlarımız tarafından gerekli sağlığa uygunluk kurallarına göre temizlenerek tekrar hizmete sunmaktadır. bir defa kullanılan araçlarımız mutlaka özel dezenfektanlar ile temizlenmektedir. Bu şekilde oluşabilecek sorunların önüne geçmekteyiz.

Erken Rezervasyon Avantajları

Yol ve trafik sorunları ile stres yaşamak istemeyen bütün müşterilerimiz İzmir Marmaris transfer hizmetini satın alarak bu sorunu kolaylıkla ortadan kaldırabilirler. Sizlerde ister tatil başlangıcında veya tatil sonrasında bizlere ulaşarak bu hizmeti iki yönlü satın alabilirsiniz. İster telefon ile isterse de internet üzerinden erken rezervasyon yapan bütün müşterilerimize erken rezervasyon indirimi uygulayarak ekonomik olarak avantaj sağlamlarına imkân sunmaktayız.

Toplu veya tek olarak bu hizmeti satın alma seçeneklerimiz ile siz değerli müşterilerimiz masrafları bölüşme imkânına sahip olurlar. Erken rezervasyon yapan bütün müşterilerimize yüzde 10 indirim uygulayan firmamız daha konforlu hizmeti uygun fiyata almalarına imkân sunmaktayız.

Hizmet Öncesi Bilgilendirme

İzmir Marmaris Transfer hizmetini alacak olan müşterilerimize bu hizmeti satın aldıktan veya rezervasyon yaptıktan sonra hizmet saatine en az üç saat kalıncaya kadar araç marka model ve plakası, görevli personel bilgileri ve iletişim bilgileri mesaj olarak siz değerli müşterilerimize bilgi olarak iletilir. Bu sayede yolculuk öncesi herhangi bir sürpriz ile karşılaşmaz ve gönül rahatlığı ile yolculuğun tadını çıkartabilirsiniz.

Sizlere hizmet verecek olan personel gerekli nezaket kurallarına göre sizleri karşılamakta bagaj ve eşyalarınızı araca özenle yerleştirmekte ve kapınızı açarak seyahatinizin başlamasını sağlamaktadır. Ayrıca araç içerisinde sizlere seyahatinizi kolaylaştıracak internet, gazete ve içecek hizmeti sunan firmanız sizlerin konforlu ve güvenli bir yolculuk yapmanız için üzerine düşen bütün görevleri titizlikle yapmaktadır.  Ayrıca kullanılacak yol güzergâhı seyahat süresi gibi bilgiler sizlere seyahat öncesinde iletilerek sizleri bilgilendirmekteyiz.

Konforlu Ve Zengin Araç Filosu

Seyahat edecek olan siz değerli müşterilimizin ihtiyaç ve beklentilerine göre İzmir Marmaris transfer hizmetini zengin araç filomuz ile yerine getirmekteyiz. On beş kişiye kadar transfer hizmeti sunan firmamız her türlü ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. İster iş gezisi ister tatil isterse de ziyaret amacıyla gitmek isteyen bütün müşterileriz bizleri güvenle tercih edebilirle.

Seyahatiniz süresince siz ve eşyalarınız güvende ferah ve temiz bir ortamda yolculuğunuzu garanti etmekteyiz. Yol ve trafik stresini yaşamak istemeyen siz değerli müşterilerimiz bizlerden hizmet alabilir. Bu sayede lüks araçlarımızda seyahatin keyfini çıkartabilirsiniz. VIP hizmet sunan araç çeşitlerimiz her daim siz müşterilerimizin hizmetine açık bulunaktadır.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish